Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Asociacija „Karo palikimo grėsmės prevencija“ įkurta 2014 metais, siekiant informuoti, dalintis ir suteikti visą galimą informaciją ir pagalbą siekiant išvengti skaudžių pasėkmių dėl žemėje esančių pavojingų objektų, kurių pagrindinės atsiradimo priežastys yra I ir II pasauliniai karai, bei okupacija. Mūsų specialistai (atsargos karo inžinerijos / išminavimo) nori su Jumis pasidalinti savo daugiau nei 10 metų patirtimi, sukaupta dirbant standartinių sprogmenų neutralizavimo srityje Lietuvoje ir tarptautinėse misijose. Mes tikrai žinome, jog mūsų pagalba Jums tikrai padės ne tik jaustis saugiai vykdant ūkio plėtrą, bet ir padės sutaupyti veiklos kaštuose.
http://www.gprevencija.lt
Jūrų skautija „Divytis“ yra nacionalinė jūrų skautų organizacija, veikianti pagal jūrų skautų įstatus bei nevyriausybinės organizacijos (NVO) principu, puoselėjanti Lietuvos – jūrinės valstybės idėją ir siekianti savo narius ugdyti dorais, kilnios dvasios ir tvirto būdo piliečiais. Sueigos, vandens ir pėsčiųjų žygiai, stovyklos, buriavimas ir kita skautiška veikla – visa tai padeda mums tobulėti kaip skautams, piliečiams, visuomenės nariams, ugdo mūsų vertybes. Užsiėmimų metu giliname skautiškas žinias, mokomės kaip išgyventi gamtoje, veikti komandoje ir savarankiškai, įgyjame lyderiams reikalingų savybių, padedame mažesniems ir mokomės iš labiau patyrusių.
http://www.juruskautija.lt
Stambiausia automobilininkų interesus atstovaujanti visuomeninė organizacija.
http://www.las.lt
Atstovauja autoverslo interesus valstybės valdymo institucijose, žiniasklaidos priemonėse, bendradarbiauja su gimininga veikla užsiimančiomis užsienio organizacijomis.
http://www.laa.lt
Ar gali auditoriai Lietuvoje klastoti dokumentus? Ar gali specialiosios tarnybos tokias klastotes dangstyti? Kol Generalinė prokuratūra yra tvirtas ir kol kas visiškai nepajudinamas bei niekieno nekontroliuojamas valstybinio kriminalinio pasaulio buferis, ne paslaptis, jog visa tai Lietuvoje įmanoma ne tik teoriškai. Visa tai vyksta praktiškai. Piliečiai kreipėsi į policijos generalinį komisarą Saulių Skvernelį prašydami pradėti ikiteisminį tyrimą.
http://taf.lt
Kelių transporto priemonių valstybinės techninės apžiūros įmonių asociacija, savanoriškas kelių transporto priemonių valstybines technines apžiūras ir ekspertizes atliekančių įmonių susivienijimas. Ji teikia savo nariams įvairias paslaugas, atstovauja ir gina jų interesus valstybinės valdžios ir valdymo organuose, bendradarbiauja su užsienio šalių analogiškomis struktūromis.
http://www.vta.lt
Vertimų biuras VERTIMŲ AKADEMIJA teikia kokybiškas, profesionalias vertimų žodžiu bei raštu paslaugas iš/į įvairiausių pasaulio kalbų. Visada laiku ir geriausia kaina! Susisiekime! Tilžės g.156-113, Šiauliai, LT-76351 (Verslo centras „TALŠA“) Tel.: +37068078194 Tel.: +37060304222 El.paštas: info@vertimuakademija.lt www.vertimuakademija.lt
http://www.vertimuakademija.lt

Viso įrašų: 7katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė