Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Informacija apie Europos Sąjungą, jos institucijas, politiką, programas, finansavimo galimybes, Lietuvos ir tarptautines organizacijas.
http://www.europedirect.lt
Tai tinklapis, kuriame dedama visos Europos įvairių sričių statistika, o Lietuva lyginama su kitomis valstybėmis. Čia – tik pozityvūs straipsniai! Pagrindinis lietuvaeuropoje.com tikslas – padėti žmonėms suprasti, kad Lietuva nėra pati skurdžiausia valstybė su prasčiausia valdžia. Čia irgi galima gyventi gerai, o emigracija nėra vienintelė išeitis.
http://www.lietuvaeuropoje.com
Informacija apie Lietuvą įvairiomis kalbomis, informacija apie užsienio šalis lietuvių kalba - istorija, ekonomika, politika, kultūra; verslo, turizmo informacija, informacija apie Lietuvos santykius.
http://www.urm.lt/
Valstybės informacija verslui: valstybinių institucijų kontaktai, viešųjų pirkimų skelbimai, aukcionai, bankrotai, varžytynės, valstybės tarnybos konkursai, nauji įstatymai, nauji teisės aktai, kitos valstybės naujienos. Geriausių įmonių TOP'ai.
http://www.lrvalstybe.lt
Turizmas Lietuvoje, kelionės, atstumai tarp Lietuvos miestų. Orų prognozės Lietuvoje. Lankytinų vietų maršrutai bei nuorodos kaip iki jų nuvykti. Kaimo turizmas.
http://www.turizmas.info

Viso įrašų: 5katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė