Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėRykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Mažmeninė prekyba pakavimo įrengimais ir techniniais plastikais. 12 metų patirtis, išskirtinis dėmesys klientui. Visą pakavimo produkciją rasite vienoje vietoje.
http://www.tesuma.lt
Mes gaminame gofruotojo kartono pakuotes, bet kokio sudėtingumo iš trijų sluoksnių gofrokartono B, C, penkių sluoksnių B+C, B+E, mikrogofrokartono E . Dėžes įvairiai produkcijai transportuoti, bei produkcijos sandėliavimui. Nestandartinę gofrokartono pakuotę. Taip pat pagal kliento pageidavimus galime užnešti daugiaspalvę fleksografinę spaudą. Savo klientams teikiame ir tokias paslaugas : • Dėžutės konstrukcijos vystymas ir dizainas pagal FEFCO katalogą; • Rekomendacijos dėl medžiagų pasirinkimo; • Atskirų operacijų paslaugos (pjaustymas, bigavimas, kirtimas, klijavimas, spausdinimas, pakavimas). • Individualūs užsakymai iškertant sudėtingų ar paprastų konfigūracijų plokštumas iš poligrafinio kartono, gumos, plastmasės ir kitų medžiagų (tarpinės, tarpikliai, padėkliukai, įklotai, įdėklai, pertvaros, kilimėliai ir t.t.). • Mūsų gatava produkcija yra paruošiama transportavimui pagal kiekvieno kliento pageidavimus, supakuojant atitinkamais kiekiais. Lanksti nuolaidų sistema. Mes siūlome pilną komplektą paslaugų gaminant gofrokartono pakuotę.
http://www.carttara.lt
Photon-l.lt - Led Technologijų Lyderis prekiaujantis aukštos kokybės LED produkcija, led apšvietimas.
http://www.photon-l.lt
Įmonės veiklos pobūdis – komunalinės paslaugos, nuotekų tvarkymo ir priežiūros paslaugos, aplinkos priežiūros paslaugos, patalpų valymo paslaugos bei keramikos dirbinių gamyba ir prekyba
http://www.raguvile.lt
Bosoturas.lt - siuntiniu pervezimo firma. Vezame reisais Vilnius - Airija ir visose ES salyse.
http://bosoturas.lt
Sraigiu auginimas , supirkimas, pardavimas
http://www.sraigiuukis.lt
Sraigiu auginimas, pardavimas, konsultavimas auginimo klausimais.
http://www.sraigiurojus.lt
Kuriame interneto tinklapius, pagal naujausius internetinio marketingo reikalavimus. Tokia svetainė bus ne tik puiki vizitinė kortelė, bet ir puikus klientų pritraukimo įrankis. Jau sukurtus tinklapius optimizuojame paieškos sistemoms. SEO paslaugos- padės sulaukti maksimalaus lankytojų skaičiaus.
http://www.seomarketing.lt
TODAS verslo dovanos www.verslodovana.com – originalios verslo dovanos ir dovanų idėjos Jūsų verslo partneriams, klientams ar darbuotojams!
http://www.verslodovana.com
Savisriegiai, kaiščiai, kniedės, vinys - prekyba. Prekyba ankeriais, grandinėmis, lynais, tvirtinimo detalėmis, sriegikliais, sriegpjovėmis, kniedikliais, galvutėmis, lyno sagtimis, cinkuotais varžtais, nerūdijančio plieno varžtais.
http://www.marcopolbaltija.lt

Viso įrašų: 35katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė