Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Interneto svetainė kurioje galite rasti aktualios informacijos apie darbą.
http://dirbau.lt
isidarbink.lt - portalas ieškantiems darbo ir turintiems darbo pasiūlymų. Čia darbdavius džiugins gausi potencialių darbuotojų cv duomenų bazė, o ieškantys darbo ras daug darbo pasiūlymų ir darbo skelbimų.
http://www.isidarbink.lt
DarboPasiulymai.Net - puslapis skirtas ieškantiems darbo bei galintiems jį pasiūlyti. Darbo skelbimai čia talpinami nemokamai, tad tai yra išties puiki galimybė, užtrukus vos kelias minutes, pranešti, kad Jums yra reikalingas darbas. Šiame puslapyje skelbimai laikomi neribotą laiką, tad gali būti ramūs - Jūsų skelbimas galios tol, kol egzistuos šis puslapis. Čia nėra jokių paslėptų mokesčių - viskas nemokamai. Taip pat šiame puslapyje, galima rasti ne tik žmonių, ieškančių darbo skelbimus, bet ir įmonių ar būsimų darbdavių skelbimus, kuriems reikalingi darbuotojai.
http://www.darbopasiulymai.net
Nemokami, viešai prieinami darbo skelbimai Lietuvoje ir užsienyje. Skelbtis (greitai, be registracijos) gali tiek darbdaviai, tiek ieškantys darbo.
http://darbovieta.lt
Firsty.lt – tai specializuotas darbo skelbimų portalas, kuriame jaunas žmogus ieško savo pirmojo darbo ar praktikos, o darbdavys ieško motyvuoto ir darbinės patirties norinčio įgyti darbuotojo/jaunojo kolegos.Čia talpinami darbo skelbimai bei naudingi patarimai, padedantys stipriau ir sparčiau žengti pirmuosius savo karjeros žingsnius. Firsty.lt suteikia galimybę sėkmingai startuoti, perspektyviai augti ir progresyviai uždirbti.
http://www.firsty.lt/
Virtuali laisvai samdomų specialistų bendruomenė. Specialistų duomenų bazė, darbo pasiūlymai ir komunikacijos įrankiai. Svetainės tikslai: - skatinti laisvai samdomų specialistų (freelancer) ir kontraktorių darbo stilių - padėti darbdaviams surasti reikiamus specialistus ir specialistams surasti juos dominančius projektus - suteikti įrankius valdyti projekto būseną ir komunikaciją tarp dalyvių nuo projekto pradžios iki užbaigimo - suburti freelancer'ių bendruomenę ir palaikyti aktyvų ir turiningą bendravimą tarp narių
http://www.freelance-hub.lt
Darbo skelbimai Lietuvoje, skelbimus galima talpinti visiškai nemokamai.
http://ieskokdarbo.lt
Indigroup bendradarbiaudami su Jumis atrinks tinkamiausią personalą Jūsų įmonei!
http://www.indigroup.lt
Mūsų tikslas – padėti darbdaviams surasti, susiteminti, perskaityti ir suprasti šūsnį darbo santykius reglamentuojančių teisės įstatyminių ir poįstatyminių aktų, pateikiant juos apibendrintai ir akcentuojant tai, kas aktualu darbdaviui. Informacija pateikiama paprasta visiems suprantma kalba, t.y. be sudėtingų teisinių terminų ir apibrėžimų.
http://www.darbdavys.eu
Žmogiškieji ištekliai – viena iš būtinų sąlygų geriems įmonės rezultatams pasiekti. Todėl savo klientams siūlome galimybę pasinaudoti mūsų konsultantų paslaugomis ir įdarbinti tik kompetentingus ir motyvuotus darbuotojus. Mūsų tikslas – atrinkti tinkamiausius žmones į Jūsų pasiūlytas darbo pozicijas.
http://itc.lt

Viso įrašų: 28katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė