Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Investavimo plėtojimas į tauriuosius metalus tradicijos Lietuvoje, nes auksas turi būti prieinamas kiekvienam. Sudaromos galimybės investuotojams fiziškai nusipirkti tauriųjų metalų, kurie įgyja vis didesnės svarbos asmeniniam saugumui. Suteikiame išsamią konsultaciją kiekvienam klientui. Saugiai ir greitai pristatome žinomiausių pasaulyje kalyklų sertifikuotus produktus. Auksas, sidabras ir kiti taurieji metalai.
http://www.gspinvestment.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Buhalterinė apskaita. Finansų valdymas ir analizė. Įmonių steigimas, pardavimas. Konsultacijos apskaitos, finansų, bei mokesčių optimizavimo klausimais.
http://www.aiq.lt
Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos pagal šalių pasirašytą buhalterinių paslaugų teikimo sutartį. Paslaugos kaina priklauso nuo Jūsų verslo intensyvumo ir dokumentų kiekio, galima pasirinkti fiksuotą apskaitos kainą arba kintamą.
http://www.buhalteris-apskaita.lt
Buhalterines apskaitos įmonės bei su buhalterija susijusių darbo skelbimai.
http://www.apskaitalengvai.lt
Teikiame įmonių buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas. Taip pat konsultuojame mokesčių, teisiniais klausimais.
http://www.addedvalue.lt/
Profesionalios ir patikimos buhalterinės apskaitos paslaugos yra raktas į Jūsų verslo sėkmę. Patyrę buhalteriai sutvarkys visus įmonės finansinius srautus ir procedūras, prižiūrės darbuotojų įdarbinimą, konsultuos įvairiais mokesčių ir finansų klausimais. BNMfinance buhalterinės paslaugos yra teikiamos iš širdies, dėl to klientai yra visada patenkinti.
http://bnmfinance.lt
Apie tai kaip tvarkyti UAB, VŠĮ ir IĮ buhalterinę apskaitą, steigti ir valdyti šias įmones ir panašius dalykus…
http://www.buhalterijostvarkymas.lt
Specializuota įmonė “L&A Solutions” teikia kvalifikuotas ir kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas, maksimaliai tenkinant Klientų poreikius už tinkamiausią kainą. Pagal kliento pageidavimą tvarkome pilnai buhalterinę apskaitą, tvarkome tik darbo užmokesčio apskaitą arba vykdome vyriausiojo buhalterio funkciją, taip pat teikiame apleistos apskaitos sutvarkymo paslaugas. Konsultuojame, bei teikiame įmonių steigimo bei registravimo paslaugos
http://www.apskaitospaslaugos.eu
Profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos Kaune ir Vilniuje
http://www.advisera-apskaita.lt
Tvarkome įmonių buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo, konsultuojame mokesčių klausimais, atstovaujame įmones mokesčių administravimo ir kitose institucijose, pildome pajamų bei turto deklaracijas. Daugiau informacijos: www.litas.info
http://www.litas.info
Jau dešimtį metų teikiame finansines ir teisines paslaugas Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems tautiečiams. Kadangi dirbant ir gyvenant svetimoje šalyje nuolatos susiduriama su įvairiais teisiniais, finansiniais ir socialiniais skirtumais – esame tam, kad Jums padėtume. Esame moderni ir lanksti profesionalų, išmanančių savo darbą kompanija. Todėl nedvejodami kreipkitės į mus, jei Jums reikia kvalifikuotos teisinės ar finansinės pagalbos.
http://www.pinigai.co.uk

Viso įrašų: 48katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė