Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Sistema skirta klientų aptarnavimui, kuri leidžia gyvai bendrauti su svetainės lankytojais. Pagalba gyvai pokalbių mygtukas diegiamas internetiniame tinklalapyje. Bendravimas vyksta tekstinio susirašinėjimo principu, realiu laiku.
http://www.pagalbagyvai.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Aldus Ltd yra viena iš seniausiai veikiančių įmonių, veikiančių Jungtinėje karalystėje, teikianti konsultavimo, apskaitos, steigimo ir pan. paslaugas lietuviams. Veiklos sritis nuolat plečiasi priklausomai nuo klientų poreikių.
http://www.aldusltd.co.uk
UAB DEMIRE INC siūlo įmonių steigimo, pardavimo, verslo administravimo bei buhalterines paslaugas.
http://demire.lt
7 Day Recruitment siūlo ilgalaikį ir sezoninį darbą Anglijoje: sandėliuose, viešbučiuose, fabrikuose, slaugoje ir žemės ūkiuose. Darbas užsienyje per mūsų įdarbinimo agentūrą jums garantuoja geras darbo sąlygas, gerą atlyginimą ir patikimą kokybę.
http://www.7day.lt
UAB n5 vykdoma veikla: Archyvavimas, Dokumentų tvarkymas, Dokumentu naikinimas
http://www.n5.lt
Verslo plano rengimas, marketingo plano rengimas, finansinio plano rengimas. Paslaugos verslui ir pradedantiems verslininkams.
http://www.efektyvusplanas.lt/
Visos energetikos rinkos paslaugos: elektros tiekėjo parinkimas, konsultacijos, naujienos, informacija
http://energymarket.lt
LATOTINAITE CONSULTING yra aukštos kvalifikacijos teisines ir kitokias konsultacines paslaugas teikianti Norvegijos įmonė
http://www.immigratetonorway.com
Galbūt Jūs planuojate kurti naują verslą? O gal jau sėkmingai plėtojate veiklą? Išnaudokite savo potencialą ir pritraukite klientus, supažindinkite su savo veikla! Jums reikės tik profesionalios interneto svetainės ir keleto internetinių verslo sprendimų, kad ji taptų populiari.
http://www.itokas.lt
Kokybes vadyba. VADYBOS SISTEMOS PAGAL ISO STANDARTUS: KŪRIMAS, DIEGIMAS, PRIEŽIŪRA.
http://www.kokybesvadyba.lt
Kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemų diegimas pagal ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 standartus.
http://www.konsultacijos.com

Viso įrašų: 27katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė