Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Eurolaikas - kokybiški ir patvarūs kiemo bei garažo vartai Jums!
http://www.eurolaikas.lt/
Maišytuvai ir santechininė įranga kiekvieno namams. Kokybiški vonios, virtuvės ir bidė maišytuvai, dušo sistemos, vonios aksesuarai gaminami, testuojami ir platinami Lietuvoje jau nuo 1999 metų.
http://www.rubineta.com/LT/
Įtemptos lubos - tai trumpai tariant naujas mados klyksmas. Naudodami įtemptas lubas įnvestuojant nedaug gausite daug naudos.
http://stilingoslubos.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Sprogdinimo darbai. Griovimo darbai. Pastatų ir statinių griovimas. Žemės darbai. Metalo tekinimas. Mechanizmų nuoma.
http://www.detonas.eu
Pastolių montavimas ir demontavimas, Modulinių patalpų montavimas, demontavimas ir remontasStiebinių keltuvų montavimas ir demontavimas, Valymo paslaugos, Aukštalipių paslaugos
http://www.adrservice.lt
Statybinės prekės internetu alnida.lt internetinėje svetainėje. Tai ypač patogu ieškantiems ypač aukštos kokybės statybinių prekių. Mūsų misija didinti atliekamų darbų vertę, būti lankstiems ir atviriems novatoriškiems sprendimams, siekiant geriausio rezultato. Todėl mūsų statybinės prekės ir statybinės medžiagos išskirtinai aukštos kokybės.
http://www.alnida.lt/
Profesionalus būsto sienų, lubų, kolonų, židinių dekoravimas. Greitai atliekamas, ilgaamžis, šiuolaikiškas akcentas namų interjerui, bei nebrangus būsto apdailos sprendimas. Išskirtiniai, vienetiniai rankų darbo raštai Jūsų namams. Pagrindiniai reljefinio dekoro privalumai: prieinama kaina, originalumas, puikiai paslepia nelygių sienų trūkumus, kas leidžia atsisakyti sienų glaistymo ir sutaupyti, taip pat praktiška eksploatacijos požiūriu ir ilgaamžiška. Pagal Jūsų pageidavimus mes sukursime namuose prabangų, modernų, klasikinį arba sendintą stilių. Patarsime išsirenkant spalvas, dekoravimo medžiagas, bei faktūras.
http://www.dekorus.lt
1.Aplinkos projektavimas: Individualių namų, sodų, sodybų kiemo, kaimo turizmo kompleksų aplinka. Daugiabučių kvartalų, visuomeninių ir komercinių centrų aplinka. 2.Pastatų projektavimas: Individualių namų, Pramogų, sporto pastatų, parduotuvių, visuomeninių pastatų projektavimas 3.Interjerų projektavimas: Individualių namų ir butų, pramogų kompleksų, kavinių, restoranų interjerų projektavimas 4.Kitos paslaugos: Erdvinis kompiuterinis pastatų modeliavimas, erdvinės vizualizacijos
http://www.autukas.lt
Prekybos įranga, prekybos baldai, parduotuvių įrengimas.Parduotuvių baldai Projektuojame ir gaminame prekybos įrangą, prekybos baldus(vitrinos, prekystaliai) parduotuvėms bei salonams. Nestandartiniai baldai verslui bei namams (Virtuves baldai)
http://www.artimart.lt
ASD project teikia statinių ir teritorijų projektavimo ir projektų valdymo paslaugas. Teritorijų planavimas, architektūra, konstrukcijos, interjero bei baldų dizainas, inžinerinės sistemos. Kompleksinės projektavimo, statybos ir gamybos paslaugos.
http://www.asdproject.lt
Kompanija AksInterier™, ltd, prekiauja prancūzų gamybos įtempiamomis lubomis ne tik Baltarusijoje, bet ir už jos ribų. Mes tapome patikimais dėl išties kokybiškų audinių ir komplektavimu
http://aksinterier.lt
Įtempiamos lubos - puikus patalpų interjero apipavidalinimo sprendimas.
http://www.lubos123.lt
Židiniai - projektavimas, gamyba, montavimas
http://www.zidinukas.lt

Viso įrašų: 189katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė