Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Conlex.lt siūlo patikimas, bei efektyvias paslaugas skolų išieškojimo, bei pirkimo srityje. Skolas išieškome nereikalaudami papildomų investicijų , dirbame tik už sėkmės procentą. Taip pat padedame spresti visus klausimus susijusius su bankrotu (bankutavimu), bei restruktūrizacija. Mes specializuojamės skolų išieškojimo bei bankroto administravimo srityse, tad puikiai išmanydami šias sritis siūlome Jums pasinaudoti profesionalia teisine pagalba.
http://www.conlex.lt
Patyrusi advokatė, turinti 7 metų teisinio darbo patirtį. Išsiskiriu aiškia specializacija - bylos dėl nuostolių ir žalos atlyginimo, sutarčių ginčijimo, skolų išieškojimo. Taip pat santuokos nutraukimo ir kitos šeimos bylos. Tel. 8 614 44 655
http://advokatas-vilniuje.lt
Advokatų kontora. Teisinės paslaugos ir konsultacijos. Pagrindinė specializacija - verslo ir civilinė teisė, įmonių reorganizavimas.
http://www.advokatukonsultacijos.lt
Advokatų kontoros paslaugos ir konsultacijos verslo teisės srityje.
http://www.advokatas.link
Teisininko patirtis nuo 2003 metų. CIVILINĖ teisė ir procesas, ŠEIMOS teisė; STATYBOS, ENERGETIKOS teisė; ADMINISTRACINIAI ir DARBO ginčai. Atstovauju derybose, institucijose, teismuose. Tel. (8-611) 13-714, Vilnius.
http://www.teisininkas.net/
Teikiame teisines paslaugas visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui, sudarius teisinių paslaugų sutartį, paruoštus dokumentus galime atsiųsti elektroniu paštu arba registruotu laišku. Specializacija: - Civilinė ir komercinė teisė (santuokos nutraukimas (skyrybos), ikivedybinės ir povedybinės sutartys, išlaikymos priteisimas (alimentai), paveldėjimas, įvairių sutarčių ruošimas ir auditavimas, įmonių teisė, daiktinė teisė); - Darbo teisė (darbo sutartys, darbo apmokėjimo klausimai ir kt.); - Administracinė teisė (kelių eismo taisyklių pažeidimų klausimai ir kt.); - Baudžiamoji teisė;
http://www.advokatopagalba.lt
Teikiame tokias paslaugas įmonių teisės srityje: Reorganizavimas įmonių jungimas ir skaidymas; Pertvarkymas; Likvidavimas; Veiklos stabdymas; Bankrotas; Darbo teisė; Sutarčių rengimas; Akcijų perleidimas; Leidimas laikinai gyventi; Įstatinio kapitalo didinimas; Prekių ženklų registravimas.
http://www.audita.lt
Čia nagrinėjami šie iš šeimos teisės kylantys klausimai: santuokos nutraukimas (skyrybos), vedybinės sutarties sudarymas, vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimas, vaiko gyvenamosios vietos nustatymas, tėvystės nustatymas, tėvystės nuginčijimas, tėvų valdžios apribojimas, santuokinio turto padalijimas. Taip pat nagrinėjami procesiniai bylų, kylančių iš šeimos teisinių santykių, ypatumai.
http://www.seimosteise.lt
Advokatų kontora VERUM – tai profesionalių teisininkų komanda. Pagrindinė veiklos kryptis – transporto teisė, tačiau kontora specializuojasi ir kitose verslo teisės srityse - įmonių ir komercinėje teisėje, darbo teisėje, nekilnojamojo turto ir statybų, draudimo teisėje bei intelektinės nuosavybės teisėje.
http://www.verum.lt
Teisinės paslaugos, konsultacijos, procesinių dokumentų ir sutarčių rengimas. Skolos. Skyrybos. Paveldėjimas.
http://www.bonumjuris.lt

Viso įrašų: 30katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė