Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Klubo informacija, veikla, struktūra, nariai, foto albumas, diskusijos.
http://www.lsiskl.lt
Draugijos informacija, nariai, veikla, projektai.
http://www.ltdkaunas.lt
Socialinė ir psichologinė reabilitacija, neįgaliųjų integracija į visuomenę, pagalba neįgaliesiems įsidarbinat, kita socialinė veikla.
http://www.likimodraugai.lt
Lionizmas, kluai, projektai, naujienos.
http://www.lionsclubs.lt
Moterų teisių atstovavimas, centro veikla, projektai, renginiai, informaciniai leidiniai.
http://www.lygus.lt
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo istorija, klubo veikla, nuostatai, renginiai, struktūra, leidybinė veikla.
http://www2.lrs.lt/signatarai
Norvegijoje yra nemažai gerų grupių ir bendruomenių, kurios atstovauja lietuviams tam tikruose regionuose, arba tam tikromis temomis. Tačiau dažniausiai pakankamai sudėtinga rasti informaciją apie jau esamas bendruomenes. Tinklapio LietuviaiNorvegijoje.lt tikslas suburti visas lietuvių bendruomenes į vieną bendrą erdvę, kad jos visos būtų lengvai pasiekiamos tiek naujai atvykusiems, tiek čia gyvenantiems tautiečiams.
http://lietuviainorvegijoje.lt
Jeigu Jums patinka laisvas, nevaržomas drabužių, poilsis gamtoje ir ne tik, taip pat Jeigu esate užkietėjęs pirtininkas ar sveikos pirties mėgėjas, kviečiame prisijungti prie bendraminčių ir pasidalinti savo įspūdžiais, patirtimi ar susirasti Jus dominančios informacijos.
http://www.nudizmas.lt
Šiuo projektu mes norim palengvinti bendravimą likimo nuskriaustiems žmonėms. Norime sukurti internetinę erdvę, kurioje galėtų bendrauti negalią turintys žmonės savame rate. Čia jie galėtų dalintis sau aktualiomis problemomis, susipažinti su panašaus likimo žmonėmis. Talpindami aktualią šiam žmonių ratui informaciją, kurdami patrauklią, lengvai suprantamą aplinką mes norime apjungti kuo daugiau negalią turinčių žmonių, praskaidrinti jų dažnai vienišus gyvenimus, pagelbėti atsikratyti kompleksų.
http://www.pasikeisk.lt
Įsteigėme „Senosios aisčių (baltų) kultūros išsaugojimo asociaciją“ tam, kad: 1) Organizuoti parodomuosius senosios aisčių (baltų) kultūros paprotinius renginius; 2) Tausoti ir populiarinti senosios aisčių (baltų) etninę kultūrą, papročius, mąstymą, pasaulėjautą, unikalų dvasinį paveldą; 3) Užmegzti ir plėtoti ryšius su LR valstybinėmis institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis; 4) Pasiekti, kad būtų įteisinta senoji aisčių (baltų) religija, kaip tradicinė ir prigimtinė; 5) Įregistruoti LR Teisingumo ministerijoje Senąją lietuvių (baltų) religinę bendruomenę, kaip tradicinę, remiamą valstybės, tuo pačiu išbraukiant ją iš netradicinių, naujųjų religinių judėjimų sąrašo; 6) Atkurti (pastatyti) senovinę aisčių (baltų) gyvenvietę, Perkūno šventyklą, šventvietes. Sukurti ir suteikti žmonių naudojimui poilsines, pažintines zonas, pritaikytas senovinei kultūrai puoselėti
http://www.mesbaltai.lt

Viso įrašų: 25katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė