Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėIšskirtinės nuorodos

Informacija apie keliones, kelionių agentūras, patarimai keliautojams ir kita naudinga ir svarbi informacija.
http://www.kelionese.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Jau 10 metų kiekvieną dieną vežame keleivius ir siuntas Lietuva–Anglija-LT mikroautobusais ir autobusais nuo 250 Lt. Tel. 8-606-04346, +447937671039.
http://www.anglija-lt.lt
Apgyvendimo paieška Lietuvoje, Rezervacija internetu
http://www.reception.lt
http://www.nuoma123.lt
Galime pasiūlyti aviebilietų bei viešbučio rezervacija. Viešbučių asortimentą sudaro net 130,000 viešbučiu. Tagoo.lt Rezervuok jau dabar!
http://www.tagoo.lt
http://www.baidares.net
Jau nuo 2003 metų turime pripučiamus katamaranus ir baidares, kuriais iškylaujame Kelmės rajone, plaukiojeme Dubysos upėje ir Tytuvėnų regioninio parko ežeruose. Mūsų vandens turizmo kolekcijoje yra aštuoni katamaranai, kurie visiškai saugūs plaukioti audringose upėse. Jie niekada neapsivers šėliojant srauniose upės kilpose, neteks iš vandens traukti iškritusių kuprinių ir maisto. Jums tereikės saugotis lietaus ir karštos vasaros saulės. Katamaranais gali plaukti nuo keturių iki dešimties asmenų. Taipogi galime pasiūlyti maršrutą baidarėmis, jų turime dešimt. Kiekvienas turistautojas aprengiamas gelbėjimosi liemenėmis, kad iškyla būtų smagi ir be rūpesčių. Jums belieka tik pasirinkti tinkamiausią dieną, maršrutą, gerai nusiteikti ir smagiai paiškylauti.
http://www.katamaranai.lt
Bendražygiai.lt - tai naujas, nekomercinis projektas, siekiantis suburti aktyvią savarankiškų keliautojų bendruomenę. Pabandykime kartu susikurti kokybiškai naują virtualią erdvę, kurioje kiekvienas galėtų dalintis savo kelionių įspūdžiais, nuotraukomis, patarimais, kurti tinklaraščius ar diskutuoti forumuose. Ir visa tai daryti vienoje vietoje - Bendražygiai.lt!
http://www.bendrazygiai.lt
Pigiausi skrydžiai. Savarankiškų kelionių įdėjos, tinklaraštis. KITOKS požiūris ir patarimai pagrįsti patirtimi ;)
http://BomzTuras.lt
Kelionių įspūdžiai, idėjos, patarimai, atsiliepimai apie restoranus ir renginius.
http://www.buvauten.lt/
Poilsis, Sveikata, Spa, Viešbučiai Druskininkuose - viskas vienoje vietoje.
http://www.druskturas.lt

Viso įrašų: 28katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė