Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėIšskirtinės nuorodos

Informacija apie keliones, kelionių agentūras, patarimai keliautojams ir kita naudinga ir svarbi informacija.
http://www.kelionese.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Svarbiausios turizmo naujienos, praktiški patarimai, idėjos, įspūdžiai, įdomios publikacijos. Skelbiami pigūs skrydžiai, savarankiškų kelionių pasiūlymai, visos kelionių akcijos, dedamos paskutinės minutės kelionės. Internetu parduodami pigūs skrydžiai, poilsinės kelionės, pažintinės kelionės, pervežimas iš oro uosto į viešbutį, automobilių nuoma, viešbučiai, parkavimas oro uoste, kruizai.
http://www.urkistravel.lt
"Tikros kelionės" - sąžiningas kelionių patarėjas ir daugiau nei dešimt metų kaupta patirtis. Kiekvienas mūsų siūlomas maršrutas, viešbutis ar pramoga yra tie, kuriuos rinktumės patys bei tie, kuriuos rekomenduoja mūsų klientai. Mūsų veikla: • pažintinės kelionės • poilsinės kelionės • viešbučių rezervacija • lėktuvų bilietai • automobilių nuoma • patarimai, idėjos ir konsultacijos Platesnei informacijai apsilankykite mūsų tinklapyje. Čia taip pat galite užsisakyti keliones, lėktuvų bilietus bei rezervuoti viešbučius internetu.
http://www.tikroskeliones.lt
Internetinis katalogas apie poilsį ir pramogas prie Lietuvos ežerų ir upių. Sodybos, pirtys, viešbučiai, svečių namai, nameliai, kempingai, SPA paslaugos, vandens pramogos
http://www.prieezero.lt/
Skrydžių agentūra internete siūlo patogią aviebilietų paiešką, pigiausių skrydžių pasiūlymus ir momentinę bilietų rezervaciją.
http://skrydziai.keliones.lt/
Prekyba turistiniu inventoriumi, karine ekipuote, kelioniniais reikmenimis. Kuprinės, batai, speciali apranga ir kiti reikmenys aktyviems žmonėms. Tik aukščiausios kokybės prekės su garantija. Čia reikiamą prekę ras kiekvienas kuris ieško kuprinės, išgyvenimo paketo, ar kokybiško peilio, kitų aksesuarų. Malonus aptarnavimas, kliento poreikių tenkinimas ir operatyvus prekių pristatymas visoje Lietuvoje – visa tai rasite tiki.lt.
http://www.tiki.lt
Tinklapyje kaupiamas Lietuvos gyvenamųjų vietovių virtualių turų (ekskursijų) archyvas, kurio pagrindas - filmuoti pasivažinėjimai po miestus, miestelius ir kaimus
http://www.vietoves.lt
Poilsinės ir pažintinės kelionės. Išgyvenimo kurso, karinio turizmo ir ekskursijų, aktyvaus poilsio organizavimas. Prekyba lėktuvų bilietais, viešbučių užsakymas ir rezervavimas. Garantuojame aukštą paslaugų kokybę už priimtiną kainą. Malonus ir operatyvus aptarnavimas, kliento poreikių tenkinimas ir individualus poreikių vertinimas – tai, dėl ko mus renkasi klientai.
http://www.vivatravelbaltic.lt
Tai pigiu skrydziu blogas, kuris buvo sukurtas tiems, kurie nori rasti pigius skrydzius. Bloge siulomi pigiausi lektuvo bilietai, faktai kitas salis apie ir kiti patarimai keliaujantiems.
http://www.kylame.lt

Viso įrašų: 28katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė