Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Aktyvių pramogų svetainių katalogas
http://www.toplaisvalaikis.lt/lt/tinklapiai/aktyvios_pramogos/
Kovinių ginklų lauko šaudykla. Rengiame pramoginio šaudymo užsiėmimus, aktyvius renginius įmonėms, organizuojame bernvakarius, gimtadienius, sukarintas vaikų vasaros stovyklas.
http://saudykla.com
Baidarės Utenoje, nuoma. Siūlome išbandyti turistines baidares Rytų Aukštaitijos ežeruose ir upėse, Žeimena, Kiauna, Lakaja, Būka, Virinta, Jara, Šventąja, Almaja, Aiseta
http://baidaresutenoje.lt/
Baidarių nuoma - nepakartojami įspūdžiai gamtoje su šeima ar draugais. Organizuojame vandens ir sausumos žygius Siesarimi, Širvinta, Virinta, Šventąja bei kitomis aukštaitijos upėmis. Baidarių nuoma Ukmergėje, Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir kt. Maršrutus galima modifikuoti, keisti pagal klientų pageidavimus. Padedame surasti stovyklavietes, kaimo turizmo sodybas.
http://www.baidariuaukstaitija.lt/
Baidarių nuoma Aukštaitijoje, žygiai baidarėmis žeimena, lakaja, kitomis upėmis. Pirtis ant ratų.
http://www.baida.lt
Baidarių nuoma Ūlos ir Merkio upe Dzūkijoje. Naujos baidarės, palankios kainos, nepakartojami įspūdžiai! Siūlome: plaukimo maršrutus Ūla ir Merkiu, naujas plastikines baidares, transportavimo paslaugas,stovyklavietę ant Ūlos kranto, automobilių stovėjimo aikštelę ir kt.
http://www.baidariunuomaula.lt
Vasaros atostogos gražioje Lietuvos gamtoje. Pasroviui.lt nuomoja baidares gražiausiomis Žemaitijos upėmis. Mes suteiksime visapusiška pagalba renkantis maršrutą, nuvešim ir parvešimim į savo bazę. Pas mus nuomojamos tik konfortiškos baidarės bei kita įranga.
http://www.pasroviui.lt
Patogių ir geros komplektacijos Vista Expedition baidarių nuoma pramogauti Dubysos upe
http://www.baidares-dubysoje.lt
Baidarių ir sodybos nuoma Dzūkijoje. Žygių baidarėmis Merkio, Varėnės, Šalčios, Versekos ir Ūlos upėmis organizavimas. Rąstinių namų pardavimas ir statyba. Mus rasite Senojoje Varėnoje
http://www.baidarenuoma.lt
Baidarių nuoma Dubysos, Šventosios, Verknės , Strėvos ir Šešupės upėmis. Taip pat siūlome pramoginio laivo nuomą Kauno mariose, iki 10 žmonių.
http://www.rimobaidares.lt

Viso įrašų: 32katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė