Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Pas mus rasite platų pasirinkimą veržlėrakčių ir veržlėrakčių galvučių. Sandėlyje turime didelį galvučių rinkinių asortimentą tiek metrinės, tiek ir colinės sistemos. Domkratų pasirinkimas patenkins ir autoserviso meistrus ir vairuotojus – hidrauliniai, paaukštinti, pažeminti, su ratukais, pneumohidrauliniai, su oro pagalvėmis, rėmo tipo, pastatomi, trapeciniai ir transmisijos domkratai. Visa tai - sandėlyje. Kompanijos Tongrun naujovės mūsų sandėlį pasiekia labai greitai. Automobilių keltuvai jūsų autoservise bus pastatyti ir sumontuoti mūsų profesionalių meistrų. Be keltuvų galime pasiūlyti autoserviso įrangos ir įrankių – ratų balansavimo stakles, montavimo stakles, padangų plėtiklius, įvairios paskirties nuėmiklius, įrankių variklio ir pavarų dėžės remontui, stabdžių remontui, spyruoklių suspaudėjus, žiedų suspaudėjus, spec. paskirties reples, šlifavimo įrankius, dildes, hidraulinius presus ir įvairios paskirties pompas. Taip pat turime specialios paskirties matavimo ir testavimo priemonių bei įrankių – kompresijos, tepalo slėgio, kuro sistemos slėgio, stabdžių vakuumo matuoklių, dyzelinių purkštukų ir baterijos testerių, įvairaus diapazono manometrų.
http://www.liudoirankiai.com


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

UAB Baltic Diagnostic Service Įmonė prekiauja diagnostine įranga bei servisų įranga lengvajam, sunkiajam transportui ir agro technikai. Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse. Esame vieninteliai oficialūs AUTEL produkcijos platintojai Lietuvoje. Tiesiogiai palaikome ryšį su visais žinomiausiais prekiniais ženklais diagnostinės įrangos srityje: Nextech (CarmanScan), Magneti Marelli, Ross-Tech, Delphi, Bosch, Autoboss, Fcar, Abritus ir daugelis kitų. Mes tikime Lietuvos automobilių sporto ateitimi, todėl investuojame į įvairius auto renginius. Dalyvaujame kone kiekvienose didesnėse automobilių varžybose Lietuvoje ir Latvijoje (FastLap: Omnitel 1000Km; RigaGrandPrix2012 1000 Km, Car Day; Time Attack ir kt.) UAB Baltic Diagnostic Service - yra žinomas prekinis ženklas autosporto srityje. Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia diagnostine įranga. Mes galime pasiūlyti Jums optimaliausią diagnostinį įrengimą, tik todėl, kad puikiai išmanome prietaisus kuriuos parduodame, pažįstame juos iki smulkmenų ir tik todėl galėsime apmokyti kaip dirbti, konstultuoti eigoje iškilusiais klausimais, patarti. Garantuojame Jums palankiausią kainą už kokybišką produktą. UAB Baltic Diagnostic Service siekia tapti didžiausi diagnostines įrangos prekeiviai Rytų Europoje.
http://www.auteltech.lt
UAB Baltic Diagnostic Service Įmonė prekiauja diagnostinė įranga bei servisų įranga lengvajam, sunkiajam transportui ir agro technikai. Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse. Esame oficialūs MAGNETI MARELLI, LAUNCH produkcijos platintojai Lietuvoje. Magneti Marelli tai kokybiška Itališka auto servisų įranga. Kondicionierių aptarnavimo stotys Purkštukų stendai Diagnostikos prietaisai Akumuliatorių priežiūros prietaisai - krovikliai Išmetamųjų dujų analizatoriai Kita įranga Kontaktai: Tel.: +37067383866 El. paštas: simonas@balticdiag.eu
http://www.magnetimarelli.lt
Autoservisų įrangos ir įrankių pardavimas, montavimas, remontas, priežiūra.
http://www.autoservisuiranga.lt
Diagnostinė įranga lengvajam ir sunkiajam transportui. Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse. Visiems prietaisams suteikiamos garantijos. Išskirtinai greitas pristatymas. Teikiame profesionalią konsultaciją, atliekame pogarantinę prietaisų priežiūrą ir aptarnavimą. Pagrindinis mūsų darbo tikslas — pasiūlyti diagnostikos įrangą už palankiausią kainą Lietuvoje. Kreipkitės pas mus ir mes Jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą.
http://www.bds.lt
Dažų storio matuokliai - prietaisai leidžiantys nustatyti ar automobilis nebuvo suremontuotas po auto avarijos ir perdažytas.
http://www.dazumatuokliai.lt
Prekyba auto diagnostine įranga. Esame jauna ir ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš Lietuvos rinkos lyderių. Veiklą pradėjome 2010 m., siūlydami išskirtinę kokybę už ypač konkurencingą kainą, iškarto sulaukėme didelio pasisekimo. Tapome žinome Lietuvoje ir už jos ribų. Siūlome nepriekaištingos kokybės prekes už neabėjotinai geriausią kainą. Mūsų tikslai: Pasiūlyti klientui konkurencingą kainą Suteikti visapusišką, efektyvų ir greitą aptarnavimą Siūlyti tik aukščiausios kokybės įrangą Mūsų kredo: Kokybiška automobilių diagnostinė įranga turi būti pigesnė.
http://www.dti.lt
Autoservisų įranga, speciali automobilių apžiūros ir remonto įranga.
http://www.eurogama.lt
Keltuvai, automobiliu keltuvai, eko keltuvai, auto keltuvai
http://www.artechnika.lt
Viskas ko reikia Jusu autoservisui: diagnostika, keltuvai, suvirinimo aparatai, suvedimo stendai, ratu remonto iranga, geometrijos atstatymo stendai, ismetamuju duju analizatoriai ir istraukimo iranga.
http://www.servisuiranga.lt
Automobilių kėbulo remonto priemonės, paviršiaus paruošimo ir dažymo įranga.
http://www.silda.lt

Viso įrašų: 13katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė