Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Prie pat Anykščių, Niuronyse, greta „Arklio muziejaus“, esanti „Pasagėlė“ keitėsi kasmet. Mes čia ne apie mūsų sodybos akmenis, apaugančius samanomis ir atrodančius tarsi buvusius čia šimtus metų… Per laiką, trumpesnį nei būtiną, kad pirmokėlis taptų abiturientu, nustojome būti tiesiog dar viena užmiesčio užeiga. Jau porą metų veikia „Pasagėlės“ amatų klėtis, birželį atidarysime autentišką vyno rūsį, bet svarbiausi „Pasagėlės“ pokyčiai pradėti tyliai…
http://laimospasagele.lt/


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Kaimo turizmo sodyba Virinta duris savo svečiams atvėrė prieš kelis metus. Ją rasite kelio Vilnius - Utena 71- ame kilometre, keletas kilometrų už Molėtų, Virintų ežero pusiasalyje. Sodyboje įrengti devyni jaukūs poilsio kambariai, pokylių – konferencijų salė, virtuvė su pilna įranga, vidaus ir lauko židiniai, erdvios, dengtos terasos su vaizdu į ežerą. Sodyboje yra puoselėjamas kaimo turizmas.
http://www.kaimoturizmasvirinta.lt/
Kaimo turizmo sodyba "BURLINGĖ" isikūrusi Meteliu regioniniame parke ant nuostabaus Dusios ežero kranto. Siūlome poilsį ramioje, moderniai įrengtoje sodyboje. Mes kuriame jaukią aplinką, jog atostogaudami jaustumėtės maloniai ir namo grįžtumėte pailsėję ir kupini jėgų. Sodyboje galėsite mėgautis tiek ramiu tiek aktyviu poilsiu. Dusios ežeras puikiai tinkamas žvejybai ir pažintinėms ekskursijoms valtimis. Dusia jau daug metų garsėja kaip vienas labiausiai burlentininkų pamėgtu ežerų, tad mielai kviečiame apsilankyti šios sporto šakos entuziastus. Apylinkėse gausu lankytinų vietų - tai Prelomciškių piliakalnis, Senosios Akuočių kaimo kapinės, ir daugybė kitų. Svečių pageidavimu organizuojamos ekskursijos arklio tempiamu vežimu aplink ežerą, sveikatingumo dienos ir kultūriniai renginiai. Burlingės pokylių salė puikiai tinkama tiek ivairioms šventėms, tiek mažoms konferencijoms bei seminarams rengti. Banketo metu Jūsų pageidavimu pateikiame tradicini lietuviška (ir ne tik) maistą. Mes Jums siūlome tradicinę pirtį. Visiškai naujas pirties pastatas irengtas ant tvenkinio kranto. Pirmame aukšte – pirtis, priepirtis, talpinantis iki 12 žmoniu, dušas, tualetas bei veranda. Antrame aukšte irengta patalpa nakvynei iki 10-12 asmenų, balkonas iš kurio atsiveria vaizdas i ežera. Siūlome pirtį nuomotis ne tik pasikaitinimui, bet ir nedidelėms asmeninėms šventėms, nes ji įrengta atokiau nuo pagrindinių sodybos pastatų, o nakvynė čia pat - antrame aukšte.
http://www.burlinge.lt
Kaimo turizmo sodyba su poilsio kompleksu. Apgyvendinimo, nakvynės paslaugos. Apartamentai su lauko sūkurine vonia arba sauna - ieškantiems išskirtinių pasiūlymų. Veikia sveikatingumo centras su plaukimo baseinu, pirtimi, masažo kabinetu. Mėgstantiems skanų ir šviežią maistą - europietiškos virtuvės restoranas - kavinė. Dvi salės, skirtos verslo konferencijoms, pobūviams, pokyliams, seminarams. Aktyvių pramogų pasirinkimas - mini teniso ir paplūdimio tinklinio aikštelės, dviračiai, apylinkėse miškingi ir asfaltuoti bėgimo takai. Moderni treniruoklių salė, sporto mediko ir trenerio konsultacijos, individualios treniruočių programos. Sporto stovyklos vaikams.
http://www.rimuosesdvaras.lt
Sodybos nuoma poilsiui, šventėms, pobūviams, verslo renginiams. Sodyboje teikiamos apgyvendinimo, poilsio ir laisvalaikio paslaugos.
http://sodybapoklevu.lt/
Kaimo turizmo sodyba Ankykščių rajone, šalia Rubikių ežero pakrantės. Valčių nuoma, vandens pramogos.
http://www.esina.lt/
Šiaurės Lietuvoje, 28 km nuo Šiaulių, 5 km nuo Radviliškio, 40 km nuo Panevėžio, pakeliui į Tytuvėnus ir Raseinius, miškų apsuptyje, kur nuo pavasario iki rudens gausų uogų ir grybų, kur karaliauja paukščiai ir žvėrys, neseniai įsikūrė „Žinėnų sodyba“. Tai pasislėpęs nuo smalsių žvilgsnių 2 ha ramus gamtos kampelis. Sodyboje vienu metu gali svečiuotis iki 20 žmonių. Jos kompleksą sudaro: 1.Medinis namas, kuriame įrengta pobūvių salė, židinys, pirtis, dušas, terasa, virtuvėlė. Antrame aukšte - miegamieji kambariai, stalo futbolas. 2.Kubilas ant 30 a vandens telkinio kranto. 3.Pavėsinė žuvingo vandens telkinio saloje. Tai vieta švęsti įvairias nedideles šeimos šventes ar tiesiog papramogauti, pailsėti nuostabiame gamtos prieglobstyje, pasimėgaujant pirtelės ar kubilo teikiamais malonumais. Daug erdvės ramiam, rekreaciniam poilsiui.
http://www.zinenai.lt
Jūsų šventėms ir įvairioms kitoms progoms siūlome banketinę salę, kuri talpina 30 asmenų. Miegamieji 30-čiai asmenų su patalyne. Tikra garinė pirtis su periodinio veikimo krosnimi. Šildomas lauko baseinas. Pavėsinė, mini virtuvėlė su indais, šaldytuvu, dujine virykle, duša šašlykinė. Mes įsikūrę ramioje vietoje, prie miško, netoli Vilkyčių gyvenvietės, Kebelių kaime. Nuo kelio (141) Šilutė – Klaipėda - 2,5 km (link ralio trąsos).
http://www.kebeliupirtele.lt
Sodyba "LAIMĖS RATAS" - poilsiui ir pramogai. Puiki vieta smagiems gimtadieniams, susitikimams su artimaisiais, draugais, kolegomis.
http://www.laimes-ratas.lt
Olandų kaimelis – tai vieta ieškantiems kokybiško poilsio. Čia dera kaimiškas paprastumas ir miestietiškas komfortas.Pas mus atvykę svečiai apgyvendinami atskiruose mediniuose nameliuose.
http://www.olandukaimelis.lt/
Vasaros metu mūsų bazė gali priimti 60-70 poilsiautojų. Bazėje yra 18 jaukių 2-3-4 vietų kambarių su atskirais išėjimais ir nedidelėmis verandomis. Šalia verandos galima pasistatyti šašlykinę ir išsikepti skanių šašlykų. Išeiginėmis dienomis prie laužo galima pasiklausyti gitaros koncerto. Didelė terasa ant vandens (120 м2) mėgstantiems pasilepinti saulės procedūromis.
http://www.sauletaskampelis.lt

Viso įrašų: 10katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė