Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Keliones, autobusines keliones, lektuvines keliones, slidinejimo keliones, poilsines keliones, keliones is Lenkijos, keliones issimoketinai, vaiku stovyklos, vizu forminimas , viesbuciu rezervavimas, draudimas, avia bilietai, viesbuciu uzsakymas
http://www.atostogu-birza.lt/
Įvairaus pobūdžio kelionės po Lietuvą, Europą ir kitas užsienio šalis, sveikatinimo kelionės, turistiniai žygiai į kalnus. Norėdami įgyti kuo didesnės ir įvairiapusiškesnės patirties, įgyvendinti kiekvieno kliento lūkesčius, bendradarbiaujame su kitomis įstaigomis, taip prisidėdami prie tarptautinių kvalifikacijos kėlimo seminarų pedagogams, savivaldybių administracijų darbuotojams, medikams organizavimo, rengiame specializuotas edukacines keliones moksleiviams Lietuvoje, specializuotas keliones įvairių profesijų atstovams ir paprastiems keliautojams.
http://www.ditma.lt
Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus, poilsinės ir pažintinės kelionės į daugiau nei 50 šalių, paskutinės minutės pasiūlymai, nuolaidos, akcijos, kelionių užsakymas internetu, informacija apie keliones, turizmo naujienos ir aktualijos.
http://www.foxtravel.lt
Kinija – tai didžiulis valdžiusių imperatorių palikimas: pačiame Pekino centre buvę imperatorių rūmai – Uždraustasis miestas, didžiausi ir geriausiai išsilaikę rūmai pasaulyje, galingiausias Kinijos dinastinės praeities simbolis. Kinija – tai didžiausia pasaulyje Dangiškosios ramybės – Tien‘anmen aikštė. Tai legendinė Didžioji Kinų siena, simbolizuojanti galingą ir nemirtingą imperiją. Tai garsioji imperatoriškoji 3000 metų senumo molinė Terakotos armija, sukurta pagal karingojo imperatoriaus Qin Shi norą, kad ir po mirties jo gyvenimas būtų toks pats, koks buvo žemėje. Tai ir garsusis Šilko kelias, kurio pradžia senovės sostinėje Sianyje. Kinija – tai gatvės, prigrūstos automobilių, autobusų, sunkvežimių, dviračių ir pėsčiųjų, tai eismo chaosas, kuriame vis tik egzistuoja kažkokios taisyklės, nes važinėjama be avarijų.
http://www.kelionesikinija.lt/
Kelionių agentūra internete - tai agentūra, kurioje galite rasti visus poilsinių ir pažintinių kelionių pasiūlymus ir užsisakyti jums patikusią kelionę bei kelionės draudimą ir automobilio parkavimo paslaugą.
http://www.keliones.lt
Esame tikri, jog galime Jums pasiūlyti nuostabias keliones visiškai atitinkančias Jūsų lūkesčius. Siūlome Jums geriausią kainos ir kokybės santykį
http://www.kelioniupalete.lt
Kelionės į: Egiptą, Turkiją,Graikiją, Tunisą, Maroką, Kiprą, Ispaniją ir daugelį kitų šalių. Aviabilietai. Begalės paskutinės minutės pasiūlymų. Individualios kelionės su pigiosiomis avialinijomis į Rodo salą bei Koso salą, Alikante, Barseloną, Milaną, Egzotinės kelionės. Paryžių. Vizos. Kelionės draudimai.
http://www.kelioniupanorama.lt
Prekiaujame keltų bilietais Baltijos jūra.
http://www.keltai.eu/
Pažintinės ir poilsinės, egzotinės, vyno, slidinėjimo kelionės. Kelionės į Azijos, Afrikos, Amerikos, Europos šalis. Lėktuvų, keltų, autobusų bilietai. Vizos. Kelionių draudimas. "Parkingas" oro uostuose. Autonuoma.
http://www.lehko.lt/
Atėjome iš kalnų, todėl vedame Jus į kalnus ir dar toliau... Atplaukėme upėmis, todėl ir gimė kelionių organizatorius "Grūda", kuriai vardą atidavė veržli Dzūkijos upelė. Kelionių organizatorius "Grūda", dirbanti jau antrąjį dešimtmetį ir turinti didelę kelionių autobusu organizavimo patirtį, norėtų pasiūlyti Jums poilsinių ir pažintinių šio sezono maršrutų. Profesionalūs gidai, patyrę, paslaugūs ir kultūringi vairuotojai - saugios ir malonios kelionės garantas. Kelionių organizatorius "Grūda" teikia šias paslaugas: organizuoja ekskursijas po Lietuvą ir Baltijos šalis, pažintines ir poilsines keliones autobusu į Europos šalis, rengia ir siūlo keliones į tolimus kraštus, organizuoja verslo keliones bei keliones į muges ir parodas, siūlo daug slidinėjimo maršrutų į populiariausius Europos slidinėjimo centrus. Rengia keliones pagal grupės pageidavimą, nuomoja turistinius autobusus. "Grūda" siūlo jaunimui stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, aktyvų vasaros poilsį kalnuose, poilsį geriausiuose Europos kurortuose. Priimame ir aptarnaujame individualiai keliaujančius turistus. Rezervuojame viešbučius, užsakome keltus, gidus, draudžiame. Užsakome ir parduodame aviabilietus grupių ir pavienių asmenų kelionėms į visas pasaulio šalis. Mūsų kelionių organizatorius gali pasiūlyti Jums keliones lėktuvu užsakomaisiais reisais iš Vilniaus į populiariausius miestus. Taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Kviečiame keliauti su mūsų kelionių organizatoriumi.
http://www.gruda.lt

Viso įrašų: 16katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė