Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėIšskirtinės nuorodos

Greitas kompiuterių remontas Vilniuje. Mūsų tikslas kokybė, dėl to taisome kiekvieną kompiuterį kaip savo. Windows, office diegimas, kompiuterių surinkimas.
http://www.kompiuteriu-remontas-vilniuje.com


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Elektroninių parduotuvių kūrimas Magento el. komercijos platformoje. Viskas, ko reikia sėkmingai elektroninei parduotuvei sukurti.
http://www.elektroniniuparduotuviukurimas.com
UAB Freeshop didžiausia el. parduotuvių nuomos paslaugų teikėja Lietuvoje, priklausanti tarptautinei įmonių grupei, apimančiai 15 šalių. Projektas Freeshop.lt užima didžiausią dalį Lietuvos rinkoje ir šiuo metu turi daugiau nei 450 klientų. Besinaudojančių Freeshop.lt paslaugomis skaičius nuolat didėja.
http://www.freeshop.lt
Foxit Reader - tai maža, greita ir funkcionali žiūryklė integruota į Foxit PDF technologijų branduolį. Ji tapo viena iš populiariausių PDF žiūryklių šių dienų rinkoje, kasdien naudojama daugiau nei dešimties milijonų vartotojų pasauliniu mastu. Foxit Reader for desktop Linux buvo išbandytas ant Fedora 4 ir SuSE Linux 10.0. Foxit Software Company nemokamai platina šią versiją ne komerciniams tikslams.
http://www.foxitsoftware.lt
Greitas, pigus ir paprastas domenų registravimas. Taip pat siūlome ir hostingo, virtualių bei dedikuotų serverių paslaugas, ssl sertifikatus bei serverių kolokaciją mūsų duomenų centre
http://www.reg.lt
Interneto svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas. Svetainės dizainas, turinio valdymo sistema, populiarinimo strategija - individuali kiekvienam projektui.
http://www.heksagonas.lt/
Web hostingo paslaugų tiekėjas Host1Plus tiekiantis web hostingo paslaugas visame pasaulyje. Taikomos paslaugos yra Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje, Vokietijoje, Lietuvoje ir Singapūre. 24/7 techninė pagalba padės jums išspręsti visas iškilusias problemas su jūsų hostingu ar domeno adresu.
http://www.host1plus.lt
Nemokamas hostingas, virtualus ir dedikuoti serveriai, domenų registracija, bei galimybė užsisakyti individualiai pritaikytą serverį su klientui reikalingomis programomis
http://www.bacloud.com/lt/
Teikiame talpinimo {angl. hosting } paslaugas kurios apima www talpinimą internete, elektroninio pašto, virtualių dedekuotų serverių paslaugas. Taip pat kuriame įvairius internetinius puslapius, elektronines parduotuves. Atliekame stiliaus ir logotipų kūrimo darbus. Taip pat programuojame turinio valdymo sistemas.
http://solution.lt
„Alna Intelligence“– viena lyderiaujančių IT ūkio priežiūros, konsultacijos, sistemų valdymo bei aptarnavimo, infrastruktūros diegimo, kompiuterinių tinklų įmonių Lietuvoje. Klientams padedame plėsti savo veiklą ir kurti papildomą verslo vertę, nes siūlome pažangius sprendimus, nestandandartiškai mąstančios komandos kompetenciją, stiprius partnerius bei modernias technologijas.
http://www.alna.lt/
Internetinių svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas, Yii framework programavimas
http://www.prixom.lt

Viso įrašų: 75katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė