Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

QR market - tai unikalus projektas, kuris jau gyvuoja ir Lietuvoje. Pagrindinė projekto idėja - qr kodų generavimas, jų pritaikymas šiuolaikiame marketinge bei įmonių įvaizdyje.
http://www.qrmarket.lt
Salesman- mobiliems vadybininkams skirta aplikacija, leidžianti siųsti užsakymus tiesiai į įmonės apskaitos sitemą, naudojant išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius su AndroidTM operacine sistema. Merchandiser - telefono aplikacija skirta mobiliems agentams darbui su prekių priežiūra. Įmonės veikiančios mažmeninėje prekyboje turi galimybę realiu laiku pažvelgti į rinkos, kainų pokyčius, klientų įpročius, atsargų lygi ir prekių išdėstymą lentynose.
http://www.merisoft.lt
Viskas paprasta:užeinate į ipy.lt , užsiregistruojate ir gaunate 2lt nemokamų taškų, kurios galite naudoti savo svetainės talpinimui. Mokėti nereikia nieko! Gudrybę tame, kad kai pasibaigs galiojimo laikas - sukuriate kita vartotoją ten pat; ir perkeliate savo projekta į kitą vartotoją; taip nemokant už svetaines talpinimą visai.
http://www.ipy.lt
Paslaugas tiekiame itin greituose serveriuose su SSD diskais. Mūsų SSD VPS serveriai yra iki 550MB/s spartos ir 136 kartus didesnio našumo nei paprasti VPS serveriai. Mūsų serveriai užtikrins greitį, stabilumą ir garantuotus resursus.
http://www.x24.lt
Naudingi, įdomūs straipsniai.
http://y4.lt

Viso įrašų: 15katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė