Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Informacija apie čili pipirus ir jų auginimą Lietuvoje.
http://www.astriai.lt
Čia jūsų laukia natūralūs, ypatingo skonio rankų darbo Gardulės manufaktūros padažai - grūdėtos garstyčios, morkų, pomidorų pagardas- ir daugybė receptų jiems panaudoti!
http://www.gardules.com
Gerivalgiai.lt - specializuotas grupinio apsipirkimo portalas. Ypatingos nuolaidos kavinėse, baruose ir restoranuose. Išskirtinių pasiūlymų ir akcijų portalas ypatingas tuo, jog yra skirtas tik maistui. Gerivalgiai.lt - kol kas vienintelis portalas Lietuvoje, apjunges kavinių, restoranų, barų ir kitų maitinimo įstaigų pasiūlymus vienoje vietoje.
http://www.gerivalgiai.lt
Ruošiame maistą visoms šventėms (vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, bernvakariams ar mergvakariams). Mūsų mobili virtuvė atvyksta į Jūsų vietą!
http://www.mobilivirtuve.lt/
Rinktinių saldumynų iš viso Pasaulio parduotuvės. Asortimente beveik 1000 įvairiausių skanėstų iš daugiau kaip 100 fabrikų iš viso Pasaulio.
http://www.majai.lt
Originaliai puošti tortai Jūsų šventiniam stalui.Jūsų fantazijas paversime realybe
http://cukrinesfantazijos.lt
Greito maisto picerija Vilniuje, greitas picų pristatymas į namus ir biurus. Didelis skanių picų pasirinkimas už mažą kainą.
http://www.picumenas.lt/
Prekiaujame lašiša, gaminame bei prekiaujame lašišos gaminiais: lašišų filė ir porcijomis, šaldyta žuvimi bei šalto rūkymo lašiša.
http://www.balticsalmon.com
Didžiąją asortimento dalį sudaro maisto produktai. Pirkėjas turi galimybę susipažinti su į produktų sudėtį įeinančiais E priedais bei paskaityti išsamų šių priedų aprašymą (informacija pildoma). Asortimentas nuolat papildomas ir ekologiškais Lietuvos augintojų ir gamintojų produktais. Maisto produktai yra pristatomi į namus automobiliu su šaldymo įranga. Be maisto produktų mūsų kataloge rasite higienos bei buitinių prekių, prekių gyvūnams
http://www.prekypolis.lt/
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: miško gėrybių supirkimas, perdirbimas, pardavimas, eksportas. Liepos-rugsėjo mėnesiais superkami grybai - voveraitės, kurios yra rūš.ltiuojamos, fasuojamos į medinę tarą ir eksportuojamos į Vakarų Europą (Vokietiją, Austriją, Prancūziją ir kt.). Rūšiuojant atrenkami grybai tinkami džiovinimui, sūdymui bei šviežios produkcijos gamybai.
http://www.adexlt.lt

Viso įrašų: 10katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė