Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Amerikos gamintojo Step2 kuriami inovaciniai, saugūs, lavinantys vaiko vaizduotę, kūrybiškumą žaislai skirti šeimoms, vaikų darželiams, vaikų žaidimų centrams. Visi gaminiai ypatingi dėl inovacinėd gamybos nenaudojant dažų, natūralių spalvomų ir tikroviškos tekstūros, iki smulkmenų apgalvotų formų ir funkcijų, vaiko poreikį pažinti, pajausti, judėti, džiaugtis puikiai išpildančiu deriniu.
http://www.step-2.lt
Jonelis ir ko (UAB „ Dirija“) - įmonė užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba, vaikams skirtų prekių ir žaislų prekyba. Šie žaislai turi savo specifiką – jie gali būti su pažeista pakuote, parduotuvių lentynose buvę žaislai, be instrukcijos. Dėl šios priežasties prekių išdėstymas pakuotėje gali skirtis nuo gamintojo išdėstymo. Žinoma, todėl kaina yra atitinkamai žema. Mūsų tikslas vienas – išlaikyti savo prekių specifiškumą ir visas kitas ypatybes, leidžiančias mums skirtis nuo kitų žaislų pardavėjų. Mes branginame kiekvieną savo klientą, stengdamiesi dirbti taip, kad jis sugrįžtų dar daug kartų.
http://isparduotuve.jonelisirko.lt
www.kaipdviratukas.lt didelis medinių balansinių dviratukų pasirinkimas, kaina atitinkanti kokybę. Tai geriausia ir greičiausia mokymosi priemonė važiuoti dviračiu vaikams nuo 2,5 metų.
http://www.kaipdviratukas.lt
Prekės kūdikiams ir vaikams internetu. Kokybiškos, tik originalios, naujos, gerai žinomų firmų prekės kūdikiams ir vaikams prieinamomis kainomis. Prekės vaikams ir kūdikiams - Gultukai, buteliukai, karuselės, lavinamieji kilimėliai, kramtukai, čiulptukai, apsaugos varteliai, maniežai, šokliukai, naktipuodžiai, valgymo reikmenys, prekės vaiko saugumui, vokeliai i vėžimėlį, sterilizatoriai, šildytuvai, autokėdutės, maitinimo kėdutės, žaislai. Visas prekes turime sandėlyje ir Jums nereikės jų laukti kelias dienas ar savaites.
http://www.lelius.lt
Vaikiškų prekių el. parduotuvė. Prekės skirtos vaikams, kūdikiams ir mamytėms. Prekių kategorijos: Vaikiški vežimėliai, žaislai, maitinimo kėdutes, automobilinės kėdutės, drabužėliai, vaikiškos lovytės ir daug kitų prekių.
http://www.parduotuvevaikams.lt/
Stilingi rūbai vaikams ir kūdikiams! La Redoute, Esprit, H&M, Adams ir kitų žinomų gamintojų prekės.
http://mazyliospinta.lt
Kidstown.lt - tai naujų ir dėvėtų vaikiškų drabužėlių parduotuvė internete, čia galite įsigyti NEXT, Early days, H&M, George, Cherokee, F&F, Disney ir kitų firmų drabužėlių. Visiems rūbeliams taikomos tik trys fiksuotos kainos: 10lt., 15lt., 25lt., todėl kiekvienas ras savo vaikui geriausiai tinkanti rūbelį už geriausią kainą.
http://www.kidstown.lt
Ką reikėtų žinoti, perkant vaikišką patalynę? Jums bus labai naudinga sužinoti keletą faktų, kuriuos pateikiame savo svetainėje – jie pakankamai svarbūs, pasirenkant patalynę vaikams. Apsilankykite mūsų svetainėje ir sužinokite, kaip iš visų rūšių išsirinkti tinkamiausią vaikų patalynę.
http://www.vaikiskapatalyne.net
Prekyba daugkartinėmis sauskelnėmis, bambukinėmis sauskelnėmis, taukmedžio sviestu, vaikiška patalyne, baldų apsaugomis. Daugkartinės sauskelnės, sauskelnės, bambukinės sauskelnės, ekologiškos sauskelnės, taukmedžio sviestas, kūdikų prekės, daugkartines sauskelnes.
http://www.pupis.lt

Viso įrašų: 9katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė