Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Mažmeninė prekyba sporto ir laisvalaikio prekėmis. Įmonė bendradarbiauja su partneriais iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Škotijos, Lenkijos, Lietuvos, kurie yra didmeninės prekybos atstovai pasaulinio garso firmų, gaminančių sporto inventorių ir aprangą.
http://www.sportoprekes.net
Asociacijoje yra praktikuojama Aikido Aikikai pakraipa.
http://www.aikido-aidas.lt
Aikido centras savo veiklą pradėjo 1988 metais ir šiuo metu jungia daugiau nei 350 nuolatinių narių nuo 7-erių iki 70-ties metų amžiaus. Aikido užsiėmimai vyksta Vilniuje net aštuoniose salėse, o taip pat Alytuje, Anykščiuose, kituose Lietuvos miestuose bei kitose šalyse. Aikido centras priima visus, kurie domisi savigyna.
http://www.aikidosavigyna.lt/
Dviračių prekyba užsiimame nuo 2001 metų, esame sukaupę didelę patirtį. Padėsime išsirinkti dviratį pagal Jūsų poreikius, patarsime dviračio priežiūros klausimais. el. paštas: edviratis@gmail.com tel: 370 646 02433
http://dviraciai-pigiau.lt/
Kokybiški maisto papildai sportui, dietai ir sveikatai. Didelis pasirinkimas, patrauklios kainos, konsultacijos. Taip pat didelis pasirinkimas pirštinių sportui, aksesuarų, diržų bei aprangos kultūrizmui ir fitnesui
http://www.papildaisportuojantiems.lt/
Dirbtinių vejų srityje specializuojamės jau aštuntus metus. Konsultuojame visais klausimais: nuo produkto pasirinkimo iki vejos įrengimo.
http://www.svajoniuvejos.lt
Viamax Regbis tai tinklalapis apie apie komandinę sporto šaką regbį. Regbis tai fizinis sporto žaidimas atsiradęs Didžiojoje Britanijije, 19-tame amžiuje. Žaidimo esmė yra nugabenti kamuolį į priešininkų komandos įskaitinę zoną ar įmušti į varžovo vartų plotą.
http://www.officialvimax.com
Vilniaus Boulingo Mokykla yra puiki vieta aktyviam sportui bei puikiam laisvalaikio praleidimui. Išmoksite ne tik žaisti boulingą, bet ir pagerinti žaidimo įgūdžius. Pradinio rengimo grupes vaikai gali pradėti lankyti nuo 8 metų. Taip pat yra sudarytos sąlygos lankyti boulingo treniruotes vyresniems vaikams bei suaugusiems.
http://www.boulingomokykla.lt

Viso įrašų: 8katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė