Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Pavasarinė žemės ūkio paroda
http://www.agropavasaris.lt
Tavo informacinis portalas kuriame pateikiama visa informacija apie Šiaulių miestą! Portalas turi didžiausią ir informatyviausią Šiauliuose vyksiančių renginių duomenų bazę!
http://www.SiauliaiCity.lt
Senosios muzikos festivalis.
http://www.bmfestival.lt
Dainuojamosios poezijos festivalis.
http://www.bardai.lt
Nuo 1993 metų prie Lūksto ežero (Varniai, Telšių raj.) kasmet rengiamas tarptautinis bliuzo festivalis, kuris yra vienas didžiausių bliuzo renginių Rytų Europoje, sutraukiantis pasaulines žvaigždes bei kelis tūkstančius žiūrovų.
http://www.bliuzonaktys.lt
Ieškote renginio vedėjo, tačiau reikia ir dj? Viskas viename - renginio vedimas, įgarsinimas, apšvietimas, dj, karaoke šou, diskoteka iki ryto!!! DjŠarūnėlis
http://www.djsarunelis.lt
tikslas - kokybiškai įgarsinti ir apšviesti koncertus, spektaklius, sporto renginius ar prezentacijas – naudojame tik profesionalią aukštos kokybės įgarsinimo ir apšvietimo aparatūrą. Nuolat bendradarbiaujame su garsiais Lietuvos ir užsienio atlikėjais, išpildome užsakovų sudarytus individualius techninius reikalavimus (“raiderius”). Mūsų techninės galimybės ir sukaupta patirtis leidžia aptarnauti įvairaus dydžio renginius – pagal kliento pageidavimus pasiūlysime geriausius techninius sprendimus. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos.
http://www.eventsmedia.lt
Šį gruodį visų Lietuvos šeimų laukia net du stulbinantys šou – didžiuosiuose šalies miestuose karaliaus cirko artistai iš Kinijos ir pasaka „Smaragdo miesto burtininkas“ ant ledo meistrai iš Sankt Peterburgo, Rusijos. Realybe virstanti tolimų Rytų legenda ir iš pat vaikystės žinoma graži pasaka pripildys širdis pamažu artėjančio Kalėdų džiaugsmo.
http://www.kaledos2011.lt
Kursai, seminarai, mokymai, knygos, CD/DVD ir daug daug daug naudingos informacijos skirtos Tau ir Tavo tobulėjimui !!!
http://www.gyvenimoguru.lt
Klaipėdos džiazo festivalis, festivalio renginiai, tvarkaraštis, programa, dalyviai, vietos.
http://www.jazz.lt

Viso įrašų: 31katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė