Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Muzikos programavimas kompiuteriu, vokalo įrašymas ir apdirbimas, reklaminiai garso projektai, kūrinių karpymas, klijavimas.
http://www.dominanta.lt
„Cousins Company“- tai 2012 metais pusbrolių Kęstučio Jorudo ir Vilmanto Vilkevičiaus įkurta kompanija, užsiimanti reklaminių klipų, trumpametražių ir pilnametražių filmų kūrimu bei filmavimu, ypatingų akimirkų įamžininimu neeilinėse, originaliose video juostose. „Cousins Company“ kūrybos 2013 metais plečiant įmonės veiklą, buvo pradėta glaudžiai bendradarbiauti su verslininkais, įmonių vadovais ir reklamų specialistais. Taip pradėta kurti įmonių vaizdiniai reklaminiai klipai, TV reklamos, įmonių parduotuvių, sporto kompleksų, restoranų bei kavinių, grožio salonų atidarymai. Mes džiaugiamės įgyta patirtimi ir padarytais darbais. Todėl visada ir visur esame pasiruošę atlikti kokybišką video filmavimo ir montavimo paslaugą. Taip pat „Cousins Company“ teikia aktorių atrankos paslaugas. Bendradarbiaujant, su garsiausiomis Lietuvos ir ne tik, aktorių agentūromis, režisieriais, prodiuseriais ir visad ieško naujų talentų.
http://www.cousins.lt
Nuspalvink savo gyvenimą,padaryk jį ryškesniu ir spalvingesniu! (dekoratyvinis sienų dažymas, aerografijos paslaugos)
http://inidea.lt
Eimunto Nekrošiaus teatro studija.
http://www.menofortas.lt
Meno studija „Dailininkas“, siūlo portretų ir paveikslų piešimo paslaugas visoje Lietuvoje. Tai profesionalių ir ilgametę patirtį turinčių dailininkų meno studija, kurioje galite užsisakyti portretą ar paveikslą iš Jūsų mėgstamos nuotraukos internetu. Portreto piešimas iš nuotraukos – puikus būdas nustebinti artimą žmogų. Dažnai žmogus kurio portretas yra piešiamas iš nuotraukos, net neįtaria apie tai. Todėl tai visuomet būna didelis siurprizas ir nuostabi dovana. Portretas iš nuotraukos bus atliktas ir pristatytas (nemokamai) Jums niekur neišeinant iš namų. Tam užtenka užpildyti mūsų puslapyje užsakymo formą ir prie jos pridėti Jūsų išsirinktą nuotrauką, visą kita atliksime mes. Nustebinkite savo artimuosius, mylimuosius, kolegas ar net verslo partnerius ir padovanokite jiems nuostabų meno kūrinį!
http://www.dailininkas.lt
Menų studija vaikams ir jaunimui, modernaus šokio mokykla. Darbas su kamera, kino režisūra bei kino vaidyba, sceninė improvizacija, laisvasis judesys, klausos bei ritmo pojūčio lavinimas.
http://www.terrabella.lt
Vaikų klasikinio šokio, dailės, muzikos ir dramos pagrindų mokymas.
http://www.baletas.lt

Viso įrašų: 7katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė