Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė



Išskirtinės nuorodos

Ši svetainė žmonėms, besidomintiems Arduino platforma. Žmonėms, norintiems greitai ir paprastai išmokti programuoti mikro kontrolerius. Žmonėms, mėgstantiems kurti ir konstruoti.
http://www.savaitgalioprojektai.lt/


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

"PRAMOGOS JUMS" – tai nemokamų skelbimų portalas, skirtas pramogų rinkai, kuriame pateikiami prekių ir paslaugų skelbimai, naujienos bei straipsniai. Portalo paskirtis – padėti vartotojams surasti Lietuvos laisvalaikio ir pramogų rinkoje veikiančių įmonių ir fizinių asmenų teikiamas paslaugas ir parduodamas prekes. Dėl platesnės informacijos prašome susisiekti: UAB "Media Ideas" Telefonas: 867288226 El. paštas: info@pramogosjums.lt
http://www.pramogosjums.lt/
Patiekalu receptai naujame ryškiame portale 1000receptu.lt. Sveiko maisto patiekalai, dietiniai receptai, maistas žaliavalgiams, marinavimo ir konservavimo paslaptys vienoje vietoje. Gaminkit ir mėgaukitės.
http://www.1000receptu.lt/
Anekdotai.org – puslapis, kuriame talpinami geriausi anekdotai, juokingiausi video – čia visada linksma!
http://www.anekdotai.org
Čia surinkti geriausi anekdotai iš viso pasaulio. Juokingiausi anekdotai. Anekdotai apie Petriuką. Anekdotai apie blondines. Naujausi anekdotai. Anekdotai pagal įkėlimo datą.
http://www.baikos.lt
“VILLA VICTORIA” įsikūrusi ramioje kurorto dalyje, Ievų gatvėje, netoli Palangos centro ir visai arti jūros (3 min. kelio pėsčiomis). Šalia vilos yra dviračių takas bei pėstiesiems skirta Naglio alėja. Visi apartamentai turi atskirą įėjimą ir terasą su patogiais lauko baldais. Apartamentuose per du aukštus yra balkonai su lauko baldais. Dviejų ir trijų kambarių apartamentai puikiai tinka šeimos poilsiui.
http://villavictoria.lt/
Patarimai bei idėjos augalų bei gražios aplinkos mėgėjams
http://www.walnuts.lt
Kas, jei galėtum užsiprenumeruoti staigmeną? Tokią, kuri priverstų tave nusišypsoti. Kiekvieną mėnesį. Ar norėtum pasisaldinti savo gyvenimą?
http://sokoladopastas.lt/
“Eskadronas” (ankščiau – “Saugi sostinė”) yra šratasvydžio (dar vadinamo straikbolu arba airsoftu) ir karybos entuziastų klubas. “Eskadronas” organizuoja karinius pramoginio bei pažintinio pobūdžio renginius, taip pat užsiima Lietuvos Specialiųjų Operacijų Pajėgų (SOP)Ypatingosios Paskirties Tarnybos rekonstrukcija.
http://www.eskadronas.lt
Dažasvydis Vilniuje – puiki pramoga žmonėms gyvenantiems Vilniuje. Žaisdami dažasvydį jūs išliejate savyje susikaupusį pyktį, agresiją bei linksmai praleidžiate laiką su draugais. Aišku nėra pramogų, kurios neturėtų blogų pasėkmių, teks pavaikščioti kelias dienas ar net savaites su mėlynėmis visose kūno vietose, todėl geriau stenkitės pataikyti į kitos, o ne atvirkščiai. Užsisakykite dažasvydį Vilniuje ir patirkite nepamirštamų nuotykių.
http://dazasvydis-vilniuje.lt
Anykščiuose atsidarė naujas pramogų parkas. Čia rasite 6 skirtingo sudėtingumo trasas ir skrydį per Šventąją upę. Mūsų mažiesiems yra įrengta „Mažylių trasa“, kurioje save išbandys 6-11m vaikai. Jums bus išduoti profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai jus apmokins, kad parke patirtumėte neišdildomų įspūdžių ir pojučių.
http://www.nuotykiuslenis.lt

Viso įrašų: 63



katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė