Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėIšskirtinės nuorodos

Ši svetainė žmonėms, besidomintiems Arduino platforma. Žmonėms, norintiems greitai ir paprastai išmokti programuoti mikro kontrolerius. Žmonėms, mėgstantiems kurti ir konstruoti.
http://www.savaitgalioprojektai.lt/


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Skrydžiai oro balionu.Svajoji apie skrydžio laisvę? Apie piršlybas pakilus virš žemės? Brėkštančio ryto skrydį? Skrydį oro balionu bei šuolį parašiutu iš baliono krepšio? Žvilgsnį į Lietuvą iš paukščio skrydžio? Linki pakylėjimo artimam žmogui? Bendradarbiui? Šventės ore savo kolektyvui? Patirk malonumą skrisdamas karšto oro balionu! Palikite bent valandėlei žemiškus rūpesčius ir pakilkite su vėjo sparnais! Pilotai: +37069918236, +37067487686, info@orobalionu.lt
http://www.orobalionu.lt
Teikiame fotografavimo bei filmavimo iš skrydžio paslaugą. Atliekame gyvus video skrydžius. Pagal užsakymą gaminame foto albumus bei foto tapetus, spausdiname ant drobės. Parduodame pagal užsakymą pagamintus marškinėlius. Idėjos verslui.
http://www.SkrydzioPanorama.lt
Besidominčius tapybos ant šilko technika ir siekiančius kūrybiškai atsipalaiduoti, dizainerė kviečia užsirašyti į pamokas, seminarus, ar kūrybinias dirbtuves, kur supažindins su įvairiomis tapymo technikomis ir padės pasigaminti mielą suvenyrą.
http://www.tapybaantsilko.lt
Tautos rinkimai (balsavimas) internetu: balsuok ir išrink geriausius, mylimiausius, kvailiausius ir pačius nekenčiamiausius. Tavo balsas bus lemiamas!
http://www.tautosrinkimai.lt
Tūsai, pramogos, linksmybės, bernvakariai, mergvakariai, laisvalaikis, poilsis, parduotuvės, nakvynės vietos ir kitos įdomybės...
http://www.tusas.net
Pagrindinė puslapio funkcija – pateikti įdomią informaciją, susijusią su technikos istorija, naujovėmis, pasiekimais. Žodis technicality anglų kalboje reiškią dalyką, kuris aktualus, suprantamas tik specialistui. Šis puslapis pakeis tokį požiūrį ir paskatins domėtis technika netgi visai gyvenime nesusijusius su tuo žmones.
http://www.technicality.lt/
Nusprendei gerai praleisti laiką per vasarą? Galbūt keliausi, dirbsi, ar užsiiminėsi kita veikla? Mes siūlome jums daugybę būdų, kaip gerai praleisti vasarą!
http://uvasara.lt
Portale Vaikolaikas.lt pateikiama informacija apie vaikų laisvalaikio galimybes: būrelius, renginius, vasaros stovyklas, pramogas, knygas. Pateikiamas laisvalaikio formas galesite pasirinkti pagal veiklos rūšis, gyvenamosios vietos ar vaiko amžiaus kriterijus.
http://www.vaikolaikas.lt/
Stalo žaidimu klubas/ Board games club.
http://www.vakaruzaidimai.lt
Žvejų mėgėjų tinklalapis apie žvejybą, bei velkiavimą.
http://www.velkiavimas.lt/

Viso įrašų: 63katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė