Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

pirkdami 3D akinius atkreipkite dėmesį į jų spalvą. Čia parduodami tikri Red/Cyan spalvų akiniai. Tuo tarpu dalis kitų parduodamų akinių yra Red/Blue spalvų, net jei dažnai ir yra klaidingai nurodomi kaip Red/Cyan. Neapsigaukite, Red/Blue yra senesnis standartas o dabar 3D vaizdo medžiaga yra pritaikoma būtent Red/Cyan akiniams ir su jais efektas geriausias. Visa žemiau išvardinta medžiaga yra pritaikyta būtent Red/Cyan 3D akiniams.
http://5dkinas.lt
Svetainėje galite rasti dokumentinių filmų lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Taip pat galite peržiūrėti biografinius filmus bei dešimties popurialiausių svetainės filmų sąrašą.
http://www.dokumentika.eu
Filmai online nemokamai lietuvių kalba.
http://tvinternete.lt
Naujausi kino filmai internete lietuvių kalba, koncertai, laidos, televizija online. Žiūrėti filmus internetu nemokamai.
http://www.intvplus.com
Nauji filmai, filmai online, filmai internetu, nemokami filmai
http://kinozona.eu/
Komediju top. Filmai internetu nemokamai.
http://komedijos.com
Nemokami filmai internete! Žiūrėk nemokamus filmus Lietuvių,Anglų,Rusų kalbomis mūsų svetainėje. Nemokamifilmai.lt geriausia nemokamų filmų svetainė!
http://nemokamifilmai.lt
http://kinofilmai.com Nemokami filmai online! Be jokių registracijų, taškų ar kitų nesamonių. Ateini išsirenki ir žiūri.!!! Filmai talpinami trijom kalbom, kiekviena diena vis nauji filmai. http://kinofilmai.com
http://kinofilmai.com
http://www.senoji-animacija.lt Internetinė svetainė kurioje galite rasti daug nuotaikingu ir linksmu,senos geros animacijos filmuku.
http://www.senoji-animacija.lt
Šioje svetainėje aprašyti naujausi filmai. Kai nauji filmai tampa nebe naujais – jie lieka archyve, dėl to yra galimybė peržiūrėti ir senus filmus. Tačiau geri kino filmai nesensta – juos malonu žiūrėti net po daugelio metų.
http://www.superfilmai.lt/

Viso įrašų: 12katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė