Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

ApleistosVietos.info - Įdomus straipsniai apie apleistas vietas
http://apleistosvietos.info
Kilusi iš idėjos keisti, ugdyti ir puoselėti, skleidžia žinią apie gyvenimą- tikrą, įdomų, vertą gyventi. Siekia žmonių sąmoningumo, atsakingumo, kūrybiškumo, kolektyviškumo.Tai, kas verčia gyventi ir kurti savo gyvenimą. Koncentruojamasi į gilumines problemas, sustingdžiusias šių dienų žmogų, lietuvį. Nuo dvasinio, nematerialaus, subrandinto kūrybingumo ir žinių lygmens pereinama prie materijos. Idėja keisti po truputi realizuojasi (to pavyzdys šis tinklalapis), tikiuosi po truputi realizuosis ir teigiamas keitimasis žmogaus, lietuvio galvoje.
http://citrinute.info
Receptai, patiekalai, patiekalų receptai ir receptų komentarai. Receptų sąrašai su komentarais ir vertinimais. Susirask savo mėgstamus receptus iš surinktų gerų patiekalų receptų, nes šioje svetainėje yra patalpinti geri receptai.
http://www.geri-receptai.lt/
Bene didžiausia tekstų duomenų bazė LT. Sveikinimai, linkėjimai, tostai, sms tekstai, mintys, citatos, posakiai. Tekstai visoms progoms, temoms.
http://www.gerisveikinimai.lt
Šmaikštūs pasakymai, eilės bei muzika praskaidrins niūrią kasdienybę. Gyvasis klasikas dalijasi savo stebėjimais ir nusistebėjimais.
http://www.erlickas.eu
IdomuSkaityti - Įdomūs, juokingi, įtraukiantys, rekomenduojami, neleidžiantys nuobodžiauti straipsniai.
http://www.idomuskaityti.lt
Jeigu sapnavai sapną ir nori sužinoti jo reikšmę ar pasidalinti su kitais, apsilankyk www.sapnai.eu Sapnininkas, sapnai, sapnų knyga.
http://sapnai.eu
Apie žmogų, visuomenę ir idėjas. Turintiems savo nuomonę.
http://www.subjektyviai.lt
Šiame tinklapyje sužinosite kaip auginti tabaką Lietuvos klimato sąlygomis.
http://tabakoauginimas.eu

Viso įrašų: 9katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė