Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Darni pora - pažintys rimtai ieškantiems.
http://www.darnipora.lt
Išmok kaip susirasti merginą, kaip pakabinti, ką jai sakyti, kaip užkalbinti ir suvilioti. Daug lengviau nei tau atrodo!
http://www.susiraskmergina.lt/
maHeart yra bendruomenė, kur žmonės gali susirasti antrąją pusę arba naujų draugų taippat gali bendrauti tarpusavyje. maHeart yra visiškai nemokamas tinklapis. Žmonės gali bendrauti pasitelkdami daugybę naudingų funkcijų tokių kaip tiesioginis chatas su prisijungusiais nariais, video pokalbiai, forumai, blogai. Gali isikelti savo video, nuotraukas. Rasyti vienas kitam žinutes, siūsti dovanėles ir naudotis daugybę kitų gerų funkcijų. maHeart tai yra daug daugiau nei vien tik draugystė ir pažintys...
http://www.maheart.lt
Bendravimas, įdomūs dienoraščiai, žaidimai, pokalbių kambariai, pažintys
http://www.bukimdraugais.lt
Tinklaraštis apie meilės paieškas internete: jaunos merginos draugystės paieškos, pažinčių skelbimai ir jų įvertinimai, meilės istorijos.
http://www.pazinciuskelbimai.lt
Visiškai atsitiktiktinių tikimybių principu veikianti draugų paieškos mašina :)... tiksliau svetainė, kurioje galima bendrauti akis - į - akį. Pirmasis Lietuvoje tokio tipo portalas visiškai nemokamai. Webcam pažintys, atsitiktiniai pasimatymai, bei daugybę nuotykių bendraujant!
http://www.camchat.lt/
Pažinčių svetainė - www.zavus.lt Čia renkasi žavūs žmonės. Čia susirasti draugą ypač lengva
http://www.zavus.lt
Flirtas.lt - tai pažintys internete ir nuoširdus bendravimas su tikrais žmonėmis, trokštančiais draugystės, naujų pažinčių ir malonaus laiko praleidimo. Pažintys virtualiai visada baigiasi realiais pasimatymais, nuo kurių prasideda Jūsų naujų santykių pradžia - draugystė, aistringi ir romantiški santykiai, vestuvės. Užsiregistruokite dabar ir išbandykite naują būdą susipažinti.
http://www.flirtas.lt/
Pažintys suaugusiems.
http://www.ieskokis.com
Pirmoji gyvų pasimatymų svetainė Lietuvoje! Susiplanuokite pasimatymą jau šiam vakarui. Jums tereikia išsirinkti pasimatymo partnerį, pramogą ir pirmyn į šaunų pasimatymą!
http://www.greitukas.lt

Viso įrašų: 17katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė