Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Armėniškų patiekalų restoranas "ARAKS". Skaniausi šašlykai Vilniuje
http://www.araks.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Užeiga "Aitvaras" - yra itin gražioje Kauno vietoje, ramioje gatvelėje, apsuptoje medžių. Čia būnant atrodo, jog iš miesto pavyko ištrūkti į gamtą. Lietuviškas virtuvės tradicijas puoselėjančią užeigą "Aitvaras" daugelis žino kaip užeigą, kurioje po vienu stogu gali rasti viską - barą, banketines sales, šokių salę, lauko terasą, pirtį, baseiną, ištobulintą meniu, bei malonų aptarnavimą. Savaitgaliais mūsų 200 talpinančioje, penkių salių užeigoje "Aitvaras" vyksta koncertai, svečiai gali ir stipriau pasivaišinti, kolegų apsuptyje sutikti savo asmeninę šventę, gimtadienį, jubiliejų. Atskirose salėse galite organizuoti privačius draugų vakarus. Puikus aptarnavimas, viskas ko reikia, geros kainos.
http://www.aitvare.info
Pačioje sostinės širdyje – Senamestyje, netoli autobusų stoties – įsikūrusi, visą parą veikianti kavinė “Bistro24“, dvelkia jaukia aplinka, ilgaamže klasika ir savitumu. Atvėrus duris pasitinka jauki ir neįpareigojanti aplinka, įvairūs užkandžiai bei malonus ir profesionalus personalas. Taip pat Jus pradžiugins ir maloniai nustebins puikus bei platus maisto asortimentas.
http://www.bistro24.lt
Baras su ndėniška-meksikietiška virtuve, 70-80 rock&disco muzika. Nakvynės-poilsio paslaugos modernizuotoje indėniškoje palapinėje (Tipi). Vabzdžių edukacinis-laisvalaikio ir pramogų parkas. Inėniškas kaimelis ir kitos pramogos.
http://www.bizonuslenis.lt
Banketų organizavimas ir aptarnavimas, maistas pagal užsakymą, banketų salės nuoma, vieno kąsnio sumuštiniai, gedulingi pietūs.
http://www.egliana-maitinimas.lt
Banketų, furšetų, gedulingi pietų organizavimas. Restorane vyskta įvairūs renginiai, savaitgaliais groja gyva muzika.
http://www.senjoruuzeiga.lt
Palangos centre, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūsų laukia Armėniškų patiekalų kavinė "Araks". Kavinės lankytojams siūlome paragauti tradicinių Armėniškų valgių. Iš plataus meniu tikrai išsirinksite patiekalų, tinkančių Jūsų skoniui. Kviečiame jaukiai praleisti laiką kavinėje su antrąja puse, šeima, verslo partneriais ar draugų kompanija jaukioje kavinės salėje viduje, o vasaros metu - ir kiemelyje. Kavinėje, dideliame ekrane, galite stebėti sporto rungtynių transliacijas. Vakarais kavinėje skamba gyva muzika. Kavinėje galite atšvęsti savo gimtadienį, įmonės šventę, daugų vakarėlį. Tame pačiame pastate siūlome ir apgyvendinimą. Jūsų pasirinkimui: dviviečiai, keturviečiai kambariai. Kavinė "Araks" dirba visus metus.
http://www.armeniskavirtuve.lt
Mūsų restorano koncepcija - Lietuviška, gilias tradicijas turinti ir šimtmečius siekianti virtuvė. Nustebsite kokia turtinga, ir išskirtinė yra mūsų protėvių maisto gamyba, kurią vėl atrandame iš naujo.
http://www.linassamenas.lt
Atvežame šventę! Mes esame jauna komanda, sukaupusi daug gerų idėjų Jūsų šventei. Patarsime Jums kaip greitai ir kokybiškai suruošti renginį ar šventę. Mūsų virėjų paruoštas valgiaraštis skirtas žmonėms ypač vertinantiems maisto kokybę bei tiems, kurie taupo savo laiką, ieškodami geriausio. Tikime, kad bendradarbiaudami su mumis visa tai rasite. BANKETAI / FURŠETAI / POBŪVIŲ APTARNAVIMAS
http://www.maistasgurmanams.lt
Maistas banketams visoje Lietuvoje. Jūsų šventinis stalas taps žydinčiu sodu ! Suderinsime kainą pagal Jūsų finansines galimybes.
http://www.svenciucentras.lt
Jei ieškote idealios vietos susitikti tete-a-tete , M. Antokolskio gatvėje rasite jau antrą dešimtmetį gyvuojantį restoraną Markus ir K°. Restoranas įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, netoli Rotušės aikštės, tačiau toliau nuo miesto šurmulio. Restorano salėje gali susėsti apie 40 svečių, o rūsyje dar yra šešių ir šešiolikos vietų salės. Vienoje jų – akvariumas su piranijomis. Jau pavasario pabaigoje ir visu šiltuoju metų laiku galima praleisti laiką jaukioje restorano lauko terasoje. Restoranas Markus ir K° garsėja gera virtuve: didelės porcijos, patiekalai gaminami iš šviežių ir kokybiškų produktų, receptai sukurti mūsų restorano kulinarų. Restorane gaminami jautienos didkepsniai („steikai“) – tikras Markus ir K° pasididžiavimas. Svečiai patys gali pasirinkti garnyrus bei padažus prie karštųjų patiekalų. Restorano virėjai g ali paruošti patiekalus, atsižvelgdami į svečių pageidavimus , o paslaugūs padavėjai gali serviruoti stalą pagal renginio temą. Didelis pasirinkimas ir restorano bare – rinktiniai vynai, prancūziški konjakai, škotiški, airiški, amerikietiški ar japoniški viskiai. Restorane daug dėmesio skiriama, kad lankytojai niekada nepasigestų geros muzikos, atitinkančios kamerinę restorano aplinką. Klasikinis džiazas, ilgesingas bliuzas – savita Markus ir K° kolorito dalis. Dažnai čia grojantys profesionalūs muzikantai ir šiokiadienių vakarus paverčia netikėta švente. Stilingas, šiltumu ir ramumu alsuojantis, restoranas Markus ir K° tinka bet kokiai progai: verslo pietums, romantiškai vakarienei ar tiesiog maloniam pasisėdėjimui. Susidomėjote? Mielai kviečiame ir laukiame!
http://www.markusirko.lt

Viso įrašų: 18katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė