Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėRykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Ekologiški produktai, kosmetika parduodama internetu. Straipsniai ir patarimai, kaip numesti svorio, sportuoti. Informacija apie mankštą, dietas ir sveiką mitybą. DVD medija sportui namuose: joga, aerobika, fitnesas.
http://www.aktyvusnamie.lt
Žmonėms praradusiems teises ir norintiems jas atgauti teikiame pagal LR įstatymus privalomus Alkoholio žalos kursus(Privalomas mokymas apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai). Kursai vyksta kiekvieną savaite. Taip pat po paskaitų konsultuojame žmones dėl teisių atsiėmimo procedūrų. VšĮ „Svarbus žingsnis“ Verkių g. 39-102 Vilnius El. Paštas: svarbuszingsnis.info@gmail.com Tel. 868616749 http://www.svarbuszingsnis.lt Pirmosios pagalbos kursai, Pirmos pagalbos kursai, Alkoholio zalos kursai, Alkoholio žalos kursai, Higienos igudziu kursai, Higienos įgūdžių kursai, Higienos kursai, Privalomas mokymas apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai, Pirmosios pagalbos kursai vairuotojams, Pirmosios pagalbos kursai vilnius, Pirmosios pagalbos mokymai, Higienos įgūdžių pažymėjimas, Higienos įgūdžių mokymas alkoholio ir narkotiku zalos kursai, alkoholio ir narkotiku zalos kursai vilniuje, ir kita.
http://www.svarbuszingsnis.lt
Antiperspirantas Perspi-Guard priverčia pamiršti prakaitavimo keliamus rūpesčius. Šis antiperspirantas panaikina net itin gausų pažastų, pėdų, liemens, krūtinės ir kitų kūno vietų prakaitavimo.
http://www.beprakaito.lt/
Nuo vaikystės mėgstame naudoti tai, kas natūralu, laiko patikrinta, todėl prekiaujame tik pačiais žinomiausiais prekiniais ženklais Lietuvoje ir pasaulyje. Ir siūlome tik pačios aukščiausios kokybės sertifikuotus ekologiškus bei natūralius produktus.
http://www.biofarma.lt
Svarbiausią info susijusią su medikamentais ir medikamentu mokslą rasite Prosolution svetaineje. Farmakologijos mokslas – tai mokslas apie geriamu vaistu bei organizmo bendrą sąveiką. Skirstomos dvi svarbiausios mokslo apie vaistus dalys.
http://www.buyprosolution.com
Visi geriausi dantų balinimo patarimai ir dantų balinimo priemonių įvertinimai vienoje vietoje.
http://www.dantubalinimas.org
Dantų gydytojas Tomas Stumbrys teikia šias paslaugas : dantų implantai, dantų protezavimas, dantų balinimas, estetinis plombavimas, dantų kanalų gydymas, profesionali burnos higiena.
http://www.dantugydytojas.lt
VšĮ "LT Proximus" veiklos tikslas- sveikos gyvensenos ir ekologiško vartojimo skatinimas. Parduotuvė internete www.ecohit.lt, Parduotuvė Kaune "EcoHit" V.Lašo g. 3
http://www.ecohit.lt
kosmetika internetu, naturali kosmetika, ekologiska kosmetika
http://ekokosmetika.eu/
Mes esame sveikatos konsultantai Izraelyje. Gilios teorinės žinios, ilgametė darbo medicinos srityje patirtis ir puikus vietinių gydymo galimybių išmanymas leidžia mums efektyviai padėti savo pacientams. Mes pasirengę suteikti Jums profesionalią pagalbą: padėsime rasti geriausius tinkamos specializacijos gydytojus, pasirūpinsime reikalinga diagnostikos ir gydymo įranga, rekomenduosime tik prestižines gydymo įstaigas, susisieksime su specializuotomis laboratorijomis ir institutais. Į savo darbą žiūrime rimtai ir atsakingai, todėl mums svarbus kiekvienas žmogus. Neskaidome diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos į atskirus etapus. Visada atsižvelgiame į kliento interesus, esame atsakingi už tinkamą tyrimų, gydymo plano ir medikamentų paskyrimą. Šie mūsų principai maksimaliai sutrumpina gydymosi laiką ir kaštus. Palaikome glaudžius profesinius ryšius su daugeliu medicinos įstaigų Izraelyje, todėl mūsų pacientai gali laisvai rinktis gyvenamąją vietą bei derinti gydymą ir laisvalaikį.
http://www.gydymasizraelyje.eu

Viso įrašų: 30katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė