Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Soho salonas yra įsikūręs Naujamiesčio širdyje, pirmame tikrame loftų komplekse Vilniaus mieste. Salono pavadinimą siejame su galimybe skleisti kūrybiškumą bei įkvėpti savo klientus iš Vilniaus ir už jo ribų. Idėja ir noras yra tapti ne tik puikia vieta, kur kuriamas grožis, bet ir vieta, kur susirenkama pabendrauti prie puodelio arbatos, kur galima pasiklausyti geros muzikos ir paskaityti įdomią knygą.
http://www.sohosalon.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Derma-to-kosmetologijos klinikoje auskarai veriami be skausmo specialiu aparatu. Profesionaliai parinktoje vietoje auskariukai bus įverti Jums net nepajutus. Taigi, belieka išsirinkti mūsų siūlomus medicininio metalo auskarus. Pasirinkti galėsite tarp daugiau nei 20 rūšių įvairių spalvų ir formų sterilių pakuočių auskarų.
http://www.dklinika.lt
Permanentinio makiažo priemonės, pigmentai, adatos, anestetikai, aksesuarai, rejuvi kosmetikos parduotuvė internete, didmeninė-mažmeninė prekyba,
http://beautygroup.lt/
Blakstienu priauginimas Vilniuje, 3d lashes meistre, kokybiskas priauginimas
http://www.lash-me.lt
Deluxe Lashes - blakstienų priauginimas profesionalams. Aukštos kokybės profesionalios blakstienų priauginimo priemonės. Visoje Lietuvoje vedami Deluxe Lashes seminarai, išduodamas tarptautinis sertifikatas.
http://www.deluxelashes.lt
Kviečiame tapti faberlic kompanijos konsultante - privilegijuota pirkėja ir aukščiausios kokybės kosmetiką, parfumeriją, kūno priežiūros priemones pirkti su 35 procentų konsultanto nuolaida. Apmokysime bei padėsime kurti savo verslą su faberlic kompanija . Visą informaciją apie kosmetiką bei galimybes rasite mūsų interneto svetainėje.
http://www.faberlickosmetika.lt
Aukštos kokybės kirpimas ir dažymas Vilniaus mieste. Profesionali kirpėja Vilniuje.
http://www.anitae.lt
grožio namų teikiamos paslaugos: plaukų kirpimas-dažymas,kirpimas karštomis žirklėmis, manikiūras, pedikiūras,kosmetologo paslaugos, plaukų priežiūros priemonių pardavimas
http://www.grozionamaisfinksas.lt
Grožio salonas,ilgalaikis makiažas,ilgalaikis lakavimas,pedikiūras,manikiūras,makiažas
http://grozionamas.lt
Grožio salonas Žanos kirpykla Klaipėdoje siūlo savo klientams visą aibę kirpimo ir kosmetologijos paslaugų. Mūsų tikslas - suteikti Jums malonumą. Profesionalūs kirpėjai, kosmetologai, visažistai, manikiūro ir pedikiūro meistrai padės Jums sukurti idealų įvaizdį ir pabrėžti Jūsų įgimtą grožį. Mūsų meistrai meniškai atlieka savo darbą, kurio dėka Jūs pakeisite savo įprastinį įvaizdį, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus.
http://www.kirpykla.com
Kirpėjo – stilisto paslaugos, Manikiūro – pedikiūro paslaugos, Kosmetologo paslaugos, Vizažisto paslaugos, Prekyba profesionalia kosmetika
http://www.groziosprendimai.lt

Viso įrašų: 26katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė