Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Soho salonas yra įsikūręs Naujamiesčio širdyje, pirmame tikrame loftų komplekse Vilniaus mieste. Salono pavadinimą siejame su galimybe skleisti kūrybiškumą bei įkvėpti savo klientus iš Vilniaus ir už jo ribų. Idėja ir noras yra tapti ne tik puikia vieta, kur kuriamas grožis, bet ir vieta, kur susirenkama pabendrauti prie puodelio arbatos, kur galima pasiklausyti geros muzikos ir paskaityti įdomią knygą.
http://www.sohosalon.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Grožio salonas siulo:ilgalaikis makiažas,ilgalaikis lakavimas, manikiūras, pedikiūras, permanentinis makiažas,depiliacija, auskarų vėrimas,blakstienu priauginimas,makiažas vilniuje
http://idilija.lt
Makiažas Matis ir Payot proceduros Visos veido proceduros Geriausios kainos! Akcijos, nuolaidos! Daugiau informacijos tinklapije www.grozioaura.lt
http://grozioaura.lt
Braziliškas ilgalaikis plaukų tiesinimas, makiažas, nu skin procedūros veidui ir kūnui, veido valymas, randelių gydymas, strijų naikinimas, anticeliulitinė programa, plaukų auginimo skatinimo bei plaukų slinkimo mažinimo procedūros, blakstienų priauginimas, antakių korekcija, kirpimas, plaukų dažymas, plaukų priauginimas, nagų priauginimas, ilgalaikis lakavimas geliu laku
http://www.groziolinija.lt
Veido ir kūno puoselėjimo procedūros – klasikiniai, jauninantys, anticeliulitiniai masažai, kūno šveitimo, įvyniojimo procedūros, kurios padės atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės.
http://www.kunogroziui.lt/
„Roll shaper“ technologija yra itin veiksminga pašalinant celiulitą, tad galima sakyti, kad tai anticeliulitinis mažas. Jis skirtas įvairaus amžiaus moterims ir vyrams. „Kūno studija“ yra masažo salonas, kuris aprūpintas naujausia „Roll Shaper“ įranga. Profesionalūs masažuotojai padės atsikratyti nepageidaujamo celiulito masažuodami problemines vietas.
http://kunostudija.lt/
Kaune organizuojame plataus profilio kirpėjų kursus, kuriuos veda profesionali meistrė, turinti ilgametę patirtį šioje srityje.
http://www.kirpejukursai.com
Profesionalus, itin kokybiškas blakstienų priauginimas Vilniuje. Siekiate naturalumo? arba priblokštančio ryškumo? Ateikite pas mane ir Jūsų akys bus būtent tokios kokių norėsite Jus!
http://www.lovelashes.lt
Profesionalūs makiažo kursai ir makiažo pamokos, su viena garsiausių profesionalių makiažo priemonių gamintojų kosmetika. Modulių (makiažo kursų) įvairovė, naujausios makiažo mokymų programos, galimybė rinktis tarp vakarinių makiažo kursų grupėse ir individualių makiažo pamokų.
http://www.makiazokursai.lt
Jūs jau žinote, kad geras ir profesionaliai atliktas viso kūno masažas puikiai atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijusti geriau po sunkios darbo dienos. Leiskite sau pasidžiaugti įkvepiančiu ir padedančiu atgauti jėgas masažo efektu Klaipėdoje adresu: Naujoji Uosto g. 14, 3 aukštas, 2 kabinetas.
http://www.masazasklaipedoje.lt
Natūrali kosmetika
http://www.naturela.eu

Viso įrašų: 26katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė