Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Soho salonas yra įsikūręs Naujamiesčio širdyje, pirmame tikrame loftų komplekse Vilniaus mieste. Salono pavadinimą siejame su galimybe skleisti kūrybiškumą bei įkvėpti savo klientus iš Vilniaus ir už jo ribų. Idėja ir noras yra tapti ne tik puikia vieta, kur kuriamas grožis, bet ir vieta, kur susirenkama pabendrauti prie puodelio arbatos, kur galima pasiklausyti geros muzikos ir paskaityti įdomią knygą.
http://www.sohosalon.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Plaukų priauginimas, mikro žiedeliai, afrikietiškos kasytės, priežiūra, proginės šukuosenos, kitos kirpėjos paslaugos.
http://plaukuciai.lt
Dėmesio, visoms norinčioms išbandyti naują audinės blakstienų produkciją! IKI 2012 METŲ SPALIO 31 DIENOS AKCIJINĖ KAINA - TIK 60 LITŲ 3D Lash audinės blakstienos 170 - 200 lt Apatiniu blakstienu priauginimas 50lt Silikoninių, 3d lashes blakstienu: 100lt Audines, blakstienu priauginimo kaina: 100lt silkiniu blakstienu priauginimo kaina: 100lt Blakstienu korekcija 70lt
http://www.blakstienupriauginimas.eu
Kosmetologės Dainoros Tumienės atliekamos paslaugos: veido valymas, acne gydymo procedūros estetinės procedūros masažas auskarų vėrimas depiliacija bikini dizainas smulkios kosmetinės procedūros Maloniai kviečiu apsilankyti ir išmėginti firmų Gatineu,Christina, Anna Lotan, Dr. Renaud, Oxynergy Paris,Natinueal priemones.
http://www.veidovalymas.lt/
Kokybiškas ir greitas įdegis Kaune
http://www.turbosoliariumas.lt
Rengiame mokymus visažo specialistams, įvaizdžio kūrėjams, stilistams, teikiame įvaizdžio kūrėjų paslaugas tiek individualiam klientui, tiek įmonėms.
http://www.life-style.lt/
Braziliškas ilgalaikis plaukų tiesinimas, encanto global cocochoco qod keratinas, makiažas, nu skin, ilgalaikis gelis-lakas, nagų uv lempos, frezos, fenai, elektrinės dildės, nagų priauginimo rinkiniai, maxi rinkinys, priedai nagų priauginimui
http://www.zavek.lt

Viso įrašų: 26katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė