Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Tautrimo Aštrausko klinika – tai kompetentinga ir energinga gydytojų, slaugytojų ir administratorių komanda. Nuoširdūs patarimai, atsakingi sprendimai ir nuolatinis siekis tobulėti lemia patį geriausią rezultatą. Mūsų personalas itin didelį dėmesį skiria pacientų saugumui ir komfortui.‬
http://www.tautrimas.com/
Teleklinika yra vienintelis lincenzijuotas nuotolinės medicinos centras Lietuvoje kur galite gauti dermatologo, oftalmologo, kardiologo, šeimos ir LOR gydytojo konsultaciją internetu. Teleklinikoje konsultuoja geriausi Lietuvos gydytojai. Pas mus nėra eilių ir jums nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite transporto išlaidas ir savo laiką.
http://www.teleklinika.lt
Poliklinika, gydytojai, medicinos paslaugos
http://www.lazdynupol.lt
VILNIAUS LAZERINĖS DERMATOLOGIJOS CENTRE Jūs galite pasikonsultuoti dėl odos vėžio, apgamų, kitų odos darinių. Pažangiausia diagnostine aparatūra Jūsų oda bus ištirta, gydytojas patars dėl tolimesnio gydymo. Galėsite lazeriniu ir chirurginiu būdu pašalinti gerybinius ir piktybinius odos darinius bei atlikti kitas lazerinės procedūras, tokios kaip nagų grybelio gydymas lazerių, nepageidaujamų plaukų, išsiplėtusių veido ir kojų kapiliaru, pigmentinių dėmių šalinimas lazerių.
http://www.lazeriniscentras.lt
Visi chirurginio viršsvorio gydymo būdai bei argumentuotai pasiūlytas optimalus gydymas, padedantis išspręsti specifines individualias paciento problemas.
http://virsvorio.chirurgijosklinika.eu

Viso įrašų: 15katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė