Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Jei norite: * geresnių santykių su pačiu savimi * geresnių santykių su kitais * prasmingesnio gyvenimo * mažiau streso ir nerimo ir daugiau atsipalaidavimo Kiekvienam žmogui laimė yra labai asmeniškas dalykas. Tačiau visada įmanoma rasti bendrų taškų. Laimė – tai dvasinis būvis, kuriame žmogus yra atsipalaidavęs, pasitikintis savimi ir besidžiaugiantys savo gyvenimu čia ir dabar. Tai gyvenimas, kai lūkesčiai sutampa su realybe. To ir siekiu dirbdamas su savo klientais. Savo klientams siūlau netradicines ir neįprastas konsultacijas, padedančias įsiklausyti į tai, ko nori ir ką sako jų vidinis „aš“, suprasti tai, ko jie iš tikro nori.
http://www.laime.eu
Šeimos klinika gydanti nuo alkoholizmo. Taip pat galime padėti mesti rūkyti Gydome nuo depresijos ir kitų nervų ir psichologinių ligų. Mūsų psichologai ir psichoterapeutai pasirengę jums padėti atsisakyti priklausomybių.
http://www.kauko6.lt/
Visavertį pasitikėjimą turime visi, jis mums priklauso prigimtine teise. Niekas jo iš mūsų negali atimti, nebent užgožti, kaip vešlus medis užstoja saulę. Tada suvokiame, kad kažkas čia ne taip. Pažiūrėkim į mažą vaiką ir net nustebsim, koks šis jaunas žmogus yra žaismingas, nuoširdus, linksmas, sąžiningas ir greitas. Jis gali juoktis netgi iš oro. Vaikystėje mes jautėmės ir buvom savimi, drąsiai žiūrėjom į pasaulį ir naujus išbandymus, nebijojom gyventi.
http://www.pasitikiusavimi.lt
Psichologinis nėščių, patyrusių negimusių vaikelių netektį, nevaisingų moterų arba porų konsultavimas, Seminarai nėščioms moterims.Informacija apie nėštumą, prenatalinę raidą, prenatalinę netektį, nevaisingumą, kūdikių raidą ir kt. tėvams aktualūs dalykai.
http://www.tevystespsichologija.lt
Vilniaus centre teikiu individualias psichologines konsultacijas suaugusiems. Taip pat vedu psichoterapines grupes. Tinkamo psichologo radimas yra svarbus žingsnis siekiant susigrąžinti asmeninę jėgą ir ryšį su savo gyvenimu – tokiu, kokį norime gyventi. Tai pradžia terapijos, kurios metu gilindami savęs supratimą ir priėmimą, keliaujame gijimo ir asmeninio augimo link. Kviečiu susitikti pasikalbėti su manimi saugioje, konfidencialioje, nevertinančioje atmosferoje. Už pirmąjį susitikimą mokėti nereikia. Jo metu galėsime susipažinti ir aptarti bendro darbo lūkesčius bei pagalbos galimybes.
http://www.slaminskas.lt
Psichologinė pagalba, koučingo seminarai ir mokymai
http://www.bepatarimu.lt
Socialinio ir psichologinio ugdymo šeimos ir jaunimo centras
http://seimosmenas.lt
Psichologinė pagalba Vilniuje esant priklausomybėms, atsikratant blogų įpročių, mažinant nerimo jausmą, jei jaučiatės vienišas, kilus mintims apie savižudybę…
http://laimakonsultuoja.lt
Vaikų psichologas, vaikų psichologinis konsultavimas, terapinės grupės vaikams
http://www.vaikupsichologas.com

Viso įrašų: 9katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė