Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos, po operacijų bei traumų. Mūsų klinikoje profesionalus masažuotojas medikas atliks bendrą kūno gydomąjį masažą bei segmentinį – įvairių kūno dalių masažą.
http://www.gydomiejimasazai.lt
Sveikas gyvenimo būdas ir tobulas, energija trykštantis kūnas - svajonė, kurią įgyvendinti paprasčiau, nei atrodo. Autorinė trenerio, fizioterapeuto Šarūno Navickio programa padės lengvai ir maloniai pasiekti svaiginančių rezultatų - nekankinant ir neprievartaujant savęs.
http://www.fitandhappy.eu
Masažo salonas Kaune. Fizinės gerovės kabinete priima ir konsultuoja kvalifikuota aromaterapeutė, masažo specialistė, reiki praktikė . Teikia konsultacijas sveikatos, grožio, mitybos ir organizmo valymo klausimais pagal ajurvedą, rytų ir tradicinę mediciną. Pagal individualius poreikius kuria natūralią kosmetiką (veido kremus, losjonus, drėkinamuosius mišinius, balzamus).
http://www.rytumasazai.lt
Sveikatos centras yra papildomo ugdymo įstaiga. Jos ugdymo(si ) paslaugos nėra visuotinai privalomos, jas vaikai turi galimybę rinktis pagal norą, poreikį ir pomėgius savarankiškai bei padedant tėvams ar ugdytojams, taip pat su gydytojų siuntimais ar rekomendacijomis. Sveikatos centro turiningo laisvalaikio paslaugos skirtos stiprinti vaikų sveikatą ir fizines galias, tenkinti poreikį judėti, didinti vaikų užimtumą.
http://www.vmsc.lt
Profesionalūs masažai. Viso kūno, galvos, kojų pėdų, nugaros, anticeliulitiniai, aromaterapiniai masažai. Intymių paslaugų NETEIKIAME.
http://www.masazurojus.lt
Žmonėms kuriems nusibodo nugaros skausmai ir norintiems konsultacijos tema "Specializuota stuburo mankšta" kviečiame pas mus registruotis įvadui į mankštą, kur jus su mūsų paslaugomis supažindins mūsų profesionalūs darbuotojai.
http://www.stuburomokykla.lt/

Viso įrašų: 6katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė