Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Veterinarijos klinikos veterinarai siūlo susipažinti su aktualiais gyvūnų priežiūros straipsniais - kastracija, kelionės su gyvūnais, veterinarų patarimai.
http://www.veterinaras.com
Endemik veterinarijos klinika Vilniuje teikia visas veterinarijos paslaugas – chirurgijos, stomatologijos, rentgeno diagnostikos, dresūros ir kitas. Čia taikomos nuolaidos ir skelbiamos akcijos. Prekiaujama ir internetinėje parduotuvėje.
http://www.endemikvet.lt
Lino veterinarijos klinikos veterinarai siūlo šias paslaugas: kastracija, sterilizacija, skiepijimas, kastracija, sterilizacija, chirurgija, sveikatos tyrimai, zooparduotuvė, šunų maistas, kačių maistas.
http://www.vet-klinika.lt
Maistas šunims ir katėms, pagamintas individualiai pagal kruopščiai subalansuotas formules ir pritaikytas kiekvienam Jūsų augintinio gyvenimo etapui, veislei ir aktyvumui.
http://www.maistassunims.lt
Sėkmingai platinanti Lietuvoje ir Europoje ekologišką maisto papildą - Susas alaus mieles. Siekianti kuo didesnį ekologiškų papildų vartojimą. Kviečiame jungtis prie ekologiškų maisto papildų vartotojų būrio, išbandyti ir pajausti sausų alaus mielių poveikį ir naudą. Tiek teigiama poveikį gyvunų ir žmonių sveikatai, tiek ekonominę naudą.
http://www.modernusukis.lt
Daug naudingos ir įdomios informacijos apie šunų maistą bei įvairias aktualijas Šunų Maistas Maistas Šunims Pardavėjai Nuolaidos Aktualijos!
http://sunu-maistas.lt
Kiekvienas gyvūnas, patekęs į veterinarijos kliniką arba kokią kitą jiems neįprastą aplinką, patiria didesnį ar mažesnį stresą. Mūsų tikslas buvo ir yra sukurti tokią veterinarijos kliniką, kurioje gyvūnai patirtų kuo mažesnį stresą.
http://www.vetklinika-vilnius.lt
Jūratės Paltarokės ūkis, veterinarijos klinika, žirgų klinika
http://www.jpvet.lt

Viso įrašų: 8katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė