Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėRykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Egzaminai, abitūros egzanimai, užsienio kalbų kursai.
http://www.ziniugausa.lt
„Educo bene“ - jauna mokykla, bet jau įgijusi rimtos ir atsakingos įmonės vardą. Čia dirba jauni, draugiški ir energingi, tačiau turintys patirties mokytojai. Tai žmonės, mylintys savo darbą ir gebantys savo žinias perteikti kitiems. Visuomet stengiamės, kad mokytis kalbą būtų didžiulis malonumas, stiprinantis pasitikėjimą savimi ir nekeliantis jokio streso.
http://www.educobene.lt/
Eurodesk pagrindas yra informacija apie Europos Sąjungos programas, tiesiogiai susijusias su švietimu, mokymu ir jaunimo aplinka. Taip pat yra įtraukiama informacija skirta švietimui apie žalingų įpročių (narkotikai, piktnaudžiavimas alkoholiu) poveikį sveikatai, jaunimo mobilumą (darbas, gyvenimas ir studijos užsienyje) ir kitoms jaunimui aktualioms temoms.
http://www.eurodesk.lt
Dokumentų rinkinys, padedantis lengviau įsidarbinti ar tęsti studijas tiek gimtojoje, tiek kitose ES šalyje, bei padėti standartizuotai pateikti informaciją apie savo išsilavinimą, profesinį parengimą, turimas kompetencijas.
http://www.europass.lt
Patarimai, atsakymai, straipsniai ir visi kiti informaciniai įrašai
http://www.idk.lt
Archeologiniai pilių tyrinėjimai, radiniai, publikacijos, biblioteka.
http://www.lietuvospilys.lt
Valstybinis kompiuterių tinklas, jungiantis Lietuvos Respublikos mokymo, mokslo ir tyrimo institucijas, LITNET teikia duomenų perdavimo ir interneto paslaugas visoms aukštosioms mokykloms, mokslo institutams, kitoms mokslo ir studijų sistemos institucijoms, daugeliui švietimo ir kultūros įstaigų, bibliotekų bei muziejų.
http://www.litnet.lt
www.mokyklose.lt – svetainė, skirta mokyklų bendruomenėms ir besidomintiems mokyklų gyvenimu. Tinklalapyje skelbiama informacija apie renginių anonsus ir renginius mokyklose bei įdomios lankytinos vietos Lietuvoje.
http://www.mokyklose.lt
NoriuIšmokti.lt – tai nemokamas mokytojų, korepetitorių ir būrelių skelbimų puslapis. Ieškote darbo arba norite papildomai pasimokyti ar pasiruošti egzaminams? Viską rasite puslapyje www.NoriuIšmokti.lt
http://www.noriuismokti.lt
Manonorvegu.lt – tai savarankiškos norvegų kalbos studijos internetu. Mokomieji pratimai norintiems lavinti norvegų kalbos klausymo, kalbėjimo, rašymo ir skaitymo įgūdžius savarankiškai.
http://manonorvegu.lt

Viso įrašų: 20katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė