Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėRykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Viešoji įstaiga Finansų ir vadybos institutas nuo 2011 metų teikia švietimo paslaugas finansų valdymo ir organizacijų vadybos klausimais, moko juridinius ir fizinius asmenis apie projektų valdymą, viešuosius pirkimus ir kitas jiems aktualias temas.
http://www.fvi.lt
Mokslinių tyrimų ir biotechnologijos pramonės plėtros skatinimas.
http://www.lbta.lt
Tarybos veikla, struktūra, vadovėlių komisija, rengiami projektai, mokslo institucijų skelbimai.
http://www.lmt.lt
Lietuvos sertifikuotų astrologų federacija, veikianti kaip opozicija bet kokiai nesertifikuotai astrologinei veiklai Lietuvoje. Pagrindinis jos tikslas - kelti astrologinį šalies lygį, garantuoti jai priklausančių astrologų kvalifikaciją bei kompetenciją.
http://www.lsaf.net
Veikla, statutas, Lietuvos ir užsienio universitetai, nutarimai, duomenų bazės, nuorodos.
http://www.lurk.lt
Mokslinių tyrimo institutų ir gamybos bei verslo saitų sutvirtinimo ir atnaujinimo projektas, tai bandymų laukas įvairiausioms gamybos, technologijų kūrimo bei verslo organizavimo sistemoms, instrumentams ir schemoms. MTP paskirtis - inovacinės kultūros puoselėjimas.
http://www.stp.lt
Profesinės ir akademinės kvalifikacijos pripažinimas, informacija apie ES kvalifikacijos pripažinimus, ES teisės aktai, instuticijų adresai.
http://www.profesijos.lt
Mokslo popiuliarinimas ir skatinimas, informavimas ir konsultavimas apie galimybes dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų programose.
http://www.tpa.lt
Verslo konsultacijos nuo idėjos iki sėkmingo projekto įgyvendinimo, rengiame verslo planus; Rinkodaros konsultacijos ir rinkodaros planai, rinkos tyrimai; ES Struktūrinių ir kitų fondų parama, pildome paraiškas, rengiame projektus.
http://www.risbalt.lt

Viso įrašų: 9katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė