Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Lietuvių literatūros populiarinimas užsienyje, informacija apie lietuvių autorius, jų knygas, pagalba verčiant knygas į užsienio kalbas, literatūrinė informacija.
http://www.booksfromlithuania.lt
Lietuvių proza, poezija, literatūra vaikams, vertimai.
http://www.rsleidykla.lt
Mokomoji literatūra anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų ir kitoms kalboms mokyti, t.y. knygos pedagogams, vadovėliai su garsiniais ir vaizdo įrašais, praktinės užduotys, skaitiniai, testai. Aiškinamieji ir dvikalbiai žodynai (anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų, lenkų ir kt. kalbomis). Adaptuotos ir neadaptuotos knygos laisvalaikio skaitiniams, taip pat literatūrą teisės, ekonomikos, finansų, verslo klausimais.
http://www.litterula.lt
Grožinė literatūra, pažintinė istorinė literatūra, psichologinė literatūra, tautosaka, lietuvių bei užsienio kalbų literatūra, mokomoji literatūra, ekonominė, verslo ir vadybos literatūra, kulinarija, muzika, dailė, menas ir kt.
http://www.mokykline-knyga.lt
Interneto knygynas PatoguPirkti.lt yra vienas iš didžiausių interneto knygynų Lietuvoje. Knygos internetu čia parduodamos už patrauklią kainą, nuolatos taikomos nuolaidos, organizuojamos akcijos. Knygos - ne prabangos prekė, tai mūsų žinių ir išsilavinimo šaltinis. Mūsų interneto parduotuvėje rasite populiarias ir naujas knygas lietuvių, rusų, anglų ir kitomis kalbomis.
http://patogupirkti.lt
Informacinis portalas mokytojams ir švietimo įstaigų darbuotojams apie naujausius leidyklų Šviesa ir Alma littera leidinius.
http://www.uzsakymas.lt

Viso įrašų: 16katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė