Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėIšskirtinės nuorodos

Nemokama skelbimų lenta
http://www.skelbimubirza.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

UAB „GRAVIDĖJA“ naudoja modernias lazerinio graviravimo technologijas ir užsiima graviravimu, giluminiu graviravimu, markiravimu ir pjaustymu lazeriais. Lazerinis graviravimas tai kompiuterių bei lazerio pagalba gaunamas labai tikslus vaizdas, todėl galime graviruoti itin preciziškai, net ir smulkiausius vaizdus, užrašus bei nuotraukas. Lazeriu galima graviruoti beveik ant visų paviršių, visų metalų, įskaitant ir varį (kuris dėl savo savybių sunkiai graviruojasi), plastiko, stiklo, medžio, akmens, keramikos, odos ir įvairių audinių, gumos, popieriaus, gintaro, kai kurių maisto produktų (riešutų, apelsinų, arbūzų, šokolado ir kt.). Lazeriu galima graviruoti medžiagas, kurių neįmanoma paveikti kitokiais mechaniniais bei cheminiais būdais. Graviruotas lazeriu užrašas tai kokybės ir ilgaamžiškumo garantas, todėl, kad vaizdas ar tekstas bus itin preciziškas, kurio nenuvalysite cheminiu būdu. Giluminis lazerinis graviravimas tai reljefinis medžiagos paviršiaus apdirbimas, kuriuo išgaunamas dvimatis arba trimatis vaizdas (2D arba 3D graviravimas). Giluminiu graviravimu galime išgraviruoti visus metalus (titaną, auksą, sidabrą, bronzą, varį, plieną, grūdintą plieną, žalvarį, aliuminį), organinį stiklą, medieną, odą, gumą. Graviravimo gylis priklauso nuo medžiagos struktūros. Lazeris už frezą pranašesnis tuo, kad juo galima neveikiant medžiagos mechaniškai, įgraviruoti itin smulkius ženklus, vaizdus ir tekstus. Lazerinis markiravimas, kitaip vadinamas ženklinimu arba žymėjimu. Markiravimas lazeriu patrauklus ir unikalus tuo, kad tai greitas būdas apsisaugoti nuo gamybinių klastočių bei vagysčių. Dažniausiai markiruojami nešiojamieji kompiuteriai, mobilieji telefonai, fotoaparatai, ausinukai, atminties laikmenos, darbo įrankiai. Šiuo metu populiarėja autodetalių, ypač automobilinių veidrodėlių, parkavimo sistemos (parktronic), originalių ratų gaubtų bei automagnetolų žymėjimas. Taip pat QRCode, DataMatrix code, MaxiCode, PDF417 code markiravimas ant gamybinių detalių. Lazerinis pjaustymas tai pjovimas lazerio spinduliu, kuris daug tiksliau ir švariau pjauna nei mechaniniai pjovimo būdai. Lazerinio pjaustymo technologija leidžia itin preciziškai išpjauti sudėtingus kontūrus (vektorius). Lazeriu pjaustome plieno skardą, spalvotųjų metalų skardą, aliuminio skardą, organinį stiklą, medį, fanerą, popierių ir kartoną, odą, audinius, gumą, silikoną, plastikus.
http://www.gravideja.lt
Lietuvos įmonių katalogas, įmonių paieška, verslo informacija
http://www.1588.lt
Vestuvių, šeimos, renginių fotografavimas. Nuotrauka yra sužinojimo priemonė, kuria fotografas perduoda kitiems net tik užfiksuotus vaizdus, bet mintis ir jausmus.Fotografuodamas žmones turiu nuolat komunikuoti ne tik su vaizdu, bet ir tiesiogiai su pačiu žmogumi. Jį turiu nuraminti, įkvėpti, džiuginti bei įtikinti.
http://www.linasfoto.com/
Kalvio Lino darbai: laiptai, tvoros, pavėsinės ir židiniai.
http://www.linokalve.lt
Lyoness - tai 33-jose Europos šalyse vaikianti lojalumo programa, veikianti cashback principu. Lojalumo programos dalyviai gali susigrąžinti dalį už pirkinius išleistų pinigų. Iš viso šiuo metu lojalumo programa galite naudotis 45 šalyse pas daugiau nei 40000 lojalumo partnerių.
http://www.lyoness.net/lt/
Kiekvieną dieną mes vartojame įvairius produktus ir naudojames skirtingomis paslagomis. Šis tinklapis buvo sukurtas tam, kad kiekvienas vartotojas galėtų laisvai išreikšti savo nuomonę apie įvairių prekių ir paslaugų kokybę. Galėtų pasidalinti su kitais savo teigiama ar neigiama patirtimi. Kiti vartotojai pasinaudodami šiomis rekomendacijomis galėtų priimti geresnius sprendimus. Kuo daugiau jus parašysite, tuo įdomiau bus kitiems vartotojams skaityti ir lengviau pasinauduoti Jūsų informacija. Visi atsiliepimai pateikti šiame tinklapyje nėra reklama arba anti-reklama kurios nors produkcijos arba gamintojo. Mes tikimes, kad negatyvus atsiliepimai padės paslaugų teikėjams keistis į gėrąją pusę, o teigiami atsilepimai-stimuliuos juos dar geriau dirbti.
http://manoatsiliepimai.lt/
Armatūros konstrukcijos ,metalo gaminiai , vartai,turėklai,tvoros, armatūros kilimai,metalo apdirbimas
http://www.plienosfera.lt
UAB Miškų Projektai perka miškus su žeme ir miškus iškirtimui. Taip pat prekiauja malkomis, apvalia mediena. Ruošia mikšotvarkos projektus, želdina kirtavietes, perka medieną, tvarko miškus, teikia miškininkystės paslaugas, padeda parduoti medieną, konsultuoja miškotvarkos klausimais. Gali įvertinti jūsų mišką per 24 valandas!
http://www.miskuprojektai.lt/
Sužinokite kaip susigrąžinti užsienyje permokėtus mokesčius, koks yra mokesčių susigrąžinimo procesas, kokių dokumentų reikia mokesčių grąžinimui, kiek laiko trunka juos susigrąžinti
http://www.mokesciususigrazinimas.lt
Našiausi LED sprendimai Lietuvoje.
http://www.sinergia.lt

Viso įrašų: 55katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė