Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Vonios studija - palengvinkite savo gyvenimą su nauja vonios ir virtuvės įranga!
http://www.voniosstudija.lt/
Azon - vaizdo ir garso technikos intenetinė parduotuvė tikriems melomanams!
http://www.azon.lt
Mūsų sritis- internetinė prekyba. Juk tai taip patogu ir paprasta. Prekiaujame įvairaus pobūdžio prekėmis. 1]Astronomija, mikroskopija ir kita optika; 2] Buitinė technika ir elektronika; 3] Kompiuterinė technika; 4] Baldai, namų interjeras; 5] Auto, laisvalaikis, sportas; 6] Namų remontas, statyba, valymas; 7] Kavos ruošimo aparatai, kavamalės, kava; 8] Fotografavimo ir filmavimo įranga; 9] Garso technika; 10] Fejerverkai; Neradus ieškomos prekės- teiraukitės! Mes visada esame pasiruošę Jums padėti! Netenkina kaina? Ne problema! Kreipkitės. Mes paruošime pasiūlymą būtent JUMS! AČIŪ, kad esate su mumis! http://skruzdeliukas.lt
http://skruzdeliukas.lt
Sekso prekių elektroninė parduotuvė. Platus įvairių erotinių žaisliukų pasirinkimas už priimtiną kainą.
http://www.aistra.eu
Internetinė parduotuvė 247.lt - Naujausi pasiūlymai ir geriausios kainos. Prekės vaikams, drabužiai, avalynė, baldai, buitinė technika, elektronika, kvepalai ir daugybė kitų prekių.
http://www.247.lt
Mazakainis.lt - elektroninė parduotuvė, sukurta 2012 metais siekiant suteikti klientams galimybę įsigyti kokybišką ir nebrangią produkciją, su pristatymu visoje Lietuvoje. Mes įsipareigojame bendradarbiauti su klientais, sukurti geras pirkimo sąlygas ir visuomet suteikti reikiamą pagalbą bet kuriuo paros metu.
http://www.mazakainis.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Mūsų pagrindinis tikslas – CityStyle.lt elektroninės parduotuvės lankytojams pasiūlyti kuo platesnį kokybiškų prekių asortimentą žemiausiomis kainomis Lietuvoje.
http://www.citystyle.lt
Kosmetika profesionaliam ir individualiam naudojimui
http://www.cosmeticshop.lt
Darbo drabužių didmeninė parduotuvė
http://www.darbodrabuziai.lt
DekoDarbai yra el. parduotuvė kuri specializuojasi dekupažo, rankdarbių ir vėlimo reikmenų pardavime. Mes stengiamės išlaikyti mažiausias kainas ir anksčiausią paslaugų kokybę. Prekių asortimentas yra reguliariai pildomas!
http://www.dekodarbai.lt
Uždaroji akcinė bendrovė "Delmoda" valdo internetinę parduotuvę Delmodo.lt ir prekinį ženklą "Delmodo". "Delmodo" šūkis – „On Trend Fashion“. Mados pasaulio žmonės šį išsireiškimą vartoja norėdami apibūdinti tai kas yra madinga šiuo metu, tai kas atitinka paskutines mados tendencijas. Delmodo.lt internetinėje parduotuvėje būtent tai ir rasite – tai kas madinga ir aktualu yra šiandien! Jums siūlome Europos Sąjungos gamintojų kokybiškus drabužius už prieinamą kainą, kurių nerasite tradicinėse drabužių parduotuvėse. Vizija: Pirmaujanti, aktyviausia ir nuolat auganti prekybos drabužiais įmonė internetinės prekybos rinkoje. Misija: Suteikti galimybę klientams įsigyti naujus, kokybiškus ir patogius drabužius už prieinamą kainą. Organizuoti paprastą ir patogų apsipirkimą internetu su greitu prekių pristatymu. Darbo principai: Lankstumas - atviri pasiūlymams, naujovėms, ieškantys priimtiniausių sprendimų; Orientacija į klientą - dirbame dėl klientų, siekiame jiems suteikti maksimalią naudą; Profesionalumas - komandos profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas, prisitaikymas prie besikeičiančios verslo aplinkos. Vertybės: Sąžiningumas - įmonės ir kliento santykis turi būti grindžiamas tarpusavio pasitikėjimu ir sąžiningumu. Mums svarbu būti skaidriems ir dirbti sąžiningai tiek kliento, tiek valstybės, tiek įmonės darbuotojų atžvilgiu; Patikimumas ir atsakingumas - visada laikomės duoto žodžio, atsakingai elgiamės su klientais ir partneriais. Orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą.
http://www.delmodo.lt
Profesionali kosmetika depiliacijai iš Italijos. Šioje internetinėje parduotuvėje galite rasti įvairiausios profesionalios kosmetikos, prietaisų bei priemonių visų kūno vietų depiliacijai.
http://www.depiliacija.com
Masažo, grožio salono ar automobilio plovimo kuponas su -70, -60%, -50% nuolaida, manote nerealu? Kiekvieną dieną mes gausime jums dienos pasiūlymą už ypatingą kainą! Jums beliks nusipirkti. Prenumeruokite būsimus pasiūlymus
http://www.dienosakcijos.lt
Visivisi.lt - vidaus, lauko, šarvo, priešgaisrinėmis durys.Geros kainos, platus asortimentas. Pirkdami prekes pas mus, gausite dideles ir tikras nuolaidas mūsų partnerių salonuose. Dažams, statybiniams mišiniams - 20proc. Buitinei technikai nuolaidos 10proc. Katilams, maišytuvams nuolaidos nuo 20 iki 30proc. Adresas - Vilnius, Ukmergės 283 b. Daugiau informacijos: www.visivisi.lt
http://www.divemen.lt/
Platus ir visuomet išskirtinis interjero dizainui skirtų prekių pasirinkimas. Pas mus rasite dekoracinių sienų lipdukų ir laikrodžių, papuošiančių Jūsų interjerą bei puikiai tinkančių dovanoti viena ar kita proga.
http://www.dizainonamai.lt
Vilna apgaubia jaukumu nuo pirmųjų kūdikio dienų ir teikia mums šilumą visą gyvenimą. Džiaugiamės galėdami padėti jums atrasti jos naudą ne tik kūno patogumui, bet ir sveikatai. Kasdien į darbą einame su įkvėpimu, randame laiko ir entuziazmo su kiekvienu klientu bendrauti individualiai, parenkame jam labiausiai tinkančius vilnos produktus, leidžiame ne tik pamatyti norimą gaminį, bet ir jį paliesti, pasimatuoti bei pajusti jo teikiamą naudą. Mylime vilną ir patys negalime atsistebėti, kiek naudingų dalykų galima iš jos pagaminti: nuo patalynės, chalatų, liemenių iki šlepečių, aulinukų ir net rūbelių bei žaislų mūsų mažiesiems. Visa, ko reikia namų jaukumui ir šilumai. Mus jau galite rasti ne tik interneto svetainėje, bet ir firminėse parduotuvėse Klaipėdoje, Tauragėje ir Plungėje, o taip pat galime susitikti ir jūsų mieste surengtame gaminių pristatyme. Dolinta – jūsų namams!
http://www.dolinta.lt/

Viso įrašų: 361katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė