Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Banketų, renginių, pobūvių, švenčių įrangos nuoma ir aptarnavimas. Šventinės puokštės ir aksesuarai.
http://www.abasta.lt/
Siuntas pasiimame iš namų Londone (Jums patogiu laiku) bei pristatome į namus visoje Lietuvoje (siuntas pristatysime bet kuriame mieste, miestelyje, rajone ar kaime). Taip pat Lietuvoje siuntas pasiimame iš namų ir pristatome Jūsų nurodytu adresu Londone (siuntas galime pristatyti ir visoje Anglijoje).
http://siuntos.co.uk
Servico teikia kompleksines pastatų priežiūros ir administravimo, eksploatacijos paslaugas. Profesionaliai administruojame nekilnojamąjį turtą, organizuojame valymo ir aplinkos tvarkymo paslaugas, atliekame inžinerinės įrangos priežiūrą.
http://www.servico.lt
Apsaugos sistemos, priešgaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemos, įeigos kontrolės sistemos, elektros instaliacija, žaibosauga
http://www.apsaugoskodas.lt
Apsaugos sistemos namams, butams, biurams, lauko ir vidaus salygoms. Vaizdo stebėjimo sistemos, lauko perimetro apsaugos sistemos, priešgaisrinės sistemos. Montavimas, aptarnavimas, gedimų šalinimas.
http://www.sensorics.lt
Profesionalios buhalterines paslaugos. Imoniu steigimas.
http://www.vaikonta.lt
Pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal LR teisės aktus, pradedant pirminių apskaitos dokumentų susisteminimu bei kontrole ir baigiant metinių finansinių ataskaitų parengimu.
http://www.milvisa.lt
Teikiame kokybiškas ir operatyvias archeologinių tyrimu paslaugas. Dirbame tiek su viešuoju, tiek ir su privačiu sektoriumi. Savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje. Atliekame visų lygių archeologinius tyrimus: archeologinius žvalgymus, archeologinius žvalgomuosius tyrimus bei detaliuosius archeologinius tyrimus.
http://archeologiniaiprojektai.lt
Profesionalūs fotografai įamžins Jums svarbias gyvenimo akimirkas. Diplomuoti floristai sukurs originalias gėlių puokštes bei kompozicijas įvairioms progoms. Mūsų pardavimo aikštelėje rasite didelį vienmečių bei daugiamečių gėlių asortimentą (Pelargonija, begonija, surfinija, ledinukai, tagetės, verbena, petunija, lobelija, šlamutis, jurginai, chrizantemos ir daugybę kitų nuostabių gėlių). Taip pat komponuojame ir sodiname gėles į į balkonų lovelius, keraminius vazonus, pintus krepšius ir kitus indus. Galite atvežti savo turimus indus o mes padėsime Jums išsirinkti gėles.
http://www.artfiesta.lt
Katilai, akumuliacinės talpos, saulės sistemos. Projektavimas, montavimas ir priežiūra.
http://www.ateitieskatilines.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė