Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Parduokite seną juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą geriausia kaina Kauno mieste!
http://www.jungalas.lt
Mes esame kaminų specialistai, kuriems galite patikėti tokius darbus kaip: kaminų valymas, kaminų įdėklai, kaminų remontas, pristatomi kaminai , kaminų skardinimas, nemokamos konsultacijos ir kt. Naudojame tik kokybiškas medžiagas, dirbame be poilsio dienų visoje Lietuvoje. Visuomet pasiruošę savo darbą atlikti kokybiškai ir greitai. Kokybė, greitis, patikimumas, patraukli kaina – šiuos žodžius stengiamės akcentuoti visiems. Mūsų puslapyje galite rasti mūsų atliekamų darbų detalų aprašymą. Visuomet galite skambinti ir konsultuotis, nuoširdžiai stengsimės padėti. Kaminų valymas atliekamas prieš sezoną ir po sezono. Kaminų įdėklai montavime naudojami 316 AISI nerūdijantis plienas. Kaminų remontas mums ne problema! Kreipkitės, laukiame.
http://www.kaminuideklai.com
Kapaviečių tvarkymas Rokiškyje Tvarkome ir prižiūrime kapavietes Liejame pamatėlius kapinėse Restauruojame senas kapavietes Užpilame įvairių rūšių skalda Priimame nestandartinius užsakymus Darbus atliekame tik su kokybiškomis medžiagomis. Kreiptis numerius: 8 669 87 957 Kapaviečių tvarkymas Rokiškyje.
http://www.kapavieciutvarkymas.lt
Atliekame visus su karštu cinkavimu susijusius darbus. Cinkuojame ne tik plieną, bet ir visų rūšių metalus. Cinkavimo darbus atliekame, bendradarbiaudami su Danijos įmone Herning Varmforzinkning , kuri turi daugiau nei 20 metų patirtį karšto cinkavimo srityje.
http://www.karstascinkavimas.lt
Mielos mamytės ir tėveliai, prašome kreiptis, mielai padėsiu Jums įgyvendinti Jūsų fantazijas ir pasistengsiu pasiūti Jūsų vaikučiui tokį karnavalinį kostiumą, apie kokį tik svajojate! Nebūtinai kostiumukas turi būti Kalėdoms, galite papuošti savo mažylį ir nepamirštamai gimtadienio šventei ar kitai progai!
http://rggdizainas.lt
Žemės kasimo darbai, sniego kasimo darbai, planiravimo darbai, kasimo darbai
http://www.kaskim.lt/
Senų automobilių katalizatorių ir kitų antrinių žaliavų supirkimas Kaune. UAB "Kaunakiemis"
http://www.kaunakiemis.lt
UAB „Kėdainių granitas“ savo veiklą vykdo nuo 1999 m. Įmonė vykdydama akmens apdirbimo veiklą, savo klientams gali pasiūlyti įvairaus asortimento akmens dirbinių - nuo paminklų ir tvorelių kapavietės įrengimui iki interjero ir eksterjero detalių (laiptų pakopos, palangės, stalviršiai ir kt.) Jūsų namų jaukumui. Didelis dekoratyvinės skaldos ir akmens plokščių kapavietės dengimui pasirinkimas. Norintiems sutvarkyti savo artimųjų kapus yra siūlomas platus paminklų asortimentas - nuo nedidelių ir nebrangių iki išskirtinio dizaino paminklų. Neradus tinkamo paminklo iš siūlomos ekspozicijos – pagaminsime išskirtinį, pagal Jūsų pageidavimus suprojektuotą, paminklą. Ilgametė įmonės patirtis akmens apdirbimo srityje leidžia įgyvendinti sudėtingus ir originalius kapaviečių įrengimo projektus. Įmonė siūlo platų teikiamų paslaugų spektrą – pradedant raidžių kalimu ant paminklo, betonavimo ir montavimo darbų kapavietėse iki kapaviečių dengimų skalda ar akmens plokštėmis. Kiekvienam klientui pasiūlysime tinkamiausią kapavietės įrengimo ir sutvarkymo būdą už prieinamą kainą. Garantuojame aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Įrenginėjantiems ar ketinantiems atnaujinti būsto interjerą-eksterjerą gaminame akmenines laiptų pakopas, stalviršius, židinio detales, palanges, suteikiančias unikalumo ir orginalumo Jūsų namų aplinkai. KODĖL MES? PATIRTIS Akmens apdirbimo srityje dirbame nuo 1999 m. Esame subūrę puikią, patyrusią komandą. Turėdamį ilgalaikę patirtį ir būdami savo srities profesionalai padėsim kiekvienam klientui rasti jam tinkamą sprendimą. DĖMESYS KLIENTUI Didelį dėmesį skiriame kliento poreikių patenkinimui. Klientas išreikšdamas savo nuomonę, pateikdamas savo pamąstymus – dalyvauja paslaugos kūrimo procese, taip tapdamas įmonės paslaugos bendrakūrėju. Kiekvienas klientams mums svarbus ir tokiomis svarbiomis akimirkomis, mes pasirūpiname visomis smulkmenomis, nuo paminklų projektavimo iki pastatymo, bei kapų priežiūros. KOKYBĖ Siekdami patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius didelį dėmesį skiriame teikiamų paslaugų kokybei. Teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas ir nepaliaujamas jos gerinimas viena svarbiausių įmonės funkcijų siekiant vykdomos veiklos tęstinumo ir efektyvumo.
http://kedainiugranitas.lt/
Industrinių kranų projektavimas, gamyba, techninis aptarnavimas ir servisas, tiltinių, ožinių, gembinių kranų gamyba ir pardavimas, bokštinių kranų montavimas ir remontas, kraninių kelių montavimas ir remontas, nuotolinio (radijo) valdymo montavimas įvairaus tipo kranams, elektros tiekimo sistemų pardavimas ir montavimas, krovininių keltuvų ir platformų gamyba, atsarginės dalys kranams, kranų mechanizmai, bunkeriai betonui, stropai, traversos
http://www.daruna.lt
Vežame keleivius, krovinius, automobilius į Angliją, Vokietiją, Olandiją, Daniją, Ispaniją kasdien.
http://www.vezu-i-anglija.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė