Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

KELEIVIŲ, SIUNTINIŲ VEŽIMAS Į/IŠ Olandijos, Vokietijos, Anglijos, Belgjos, Ispanijos, Danijos kasdien.
http://www.keleiviaisiuntiniai.lt
Mūsų veiklos sritis- keleivių pervežimas užsakomaisiais reisais, tarptautiniais ir vietiniais maršrutais. Vežame keleivius į Didžiąją Britaniją, bei kitas Europos Sąjungos šalis. Taip pat gabename siuntinius, siuntas, įvairius daiktus.
http://www.orema.lt
Vežame keleivius į visus Londono oro uostus (Stansed, Luton, Hitrou); Pasitinkame keleivius atskridusius į Londoną bet kuriame oro uoste (Stansed, Luton, Hitrou); Vežame keleivius iš bet kurio Londono oro uosto.
http://www.ivisusorouostus.co.uk
Greitai ir nebrangiai pjauname veją/ žolę trimeriu arba žoliapjove Kaune ir Kauno rajone. Kainą ir laiką suderiname prieš atvykstant. Atvykimas iki 15km nemokamas. Visi darbai atliekami kruopščiai ir profesionaliai, kad jūsų kiemas atrodytų kuo gražesnis ir tvarkingesnis. Esant galimybėms galime išvežti nupjautą žolę. Skambinkite kontaktiniais telefonais: +37062471553; arba susiekite su mumis el. paštu : kiemo-darbai@gmail.com ir pasirūpinkite savo kiemo tvarka dabar!
http://www.kiemo-darbai.lt
Galite užduoti klausimus apie bet kokia tema, gausite atsakymus iš tokiu žmoniu kurie supranta apie tai ko klausiate. Beje galite pasidalinti įžvalgomis ir patirtimi.
http://klausk.eu
Greitas, patikimas ir profesionalus dokumentų ir foto albumų įrišimas. Naudojame įvairias įrišimo technologijas ir medžiagas - plastikinę spiralę, metalinę spiralę, kompozicinę nugarėlę, kietą klijuotą nugarėlę, vielos segimą bei meninį įrišimą atliekamą rankų darbu. Įrišimo medžiagos ir viršeliai įvairių spalvų. Įrišame: diplominius, kursinius ir baigiamuosius darbus, disertacijas, prekių katalogus, instrukcijas, techninius projektus, žurnalų rinkinius, finasines ataskaitas, buhalterinius balansus, kanceliarinius dokumetus, archyvines bylas, edukacinius projektus, seminarų ir konferencijų informacinę medžiagą, fotoalbumus, skaitmeninės spaudos pagalba išleistas brošiūras ir knygas. Galime įrišti dokumentus kaip klasikinę knygą minkštais arba kietais viršeliais, net vieno egzemplioriaus tiražu. Su spalvota metalizuota folija ant viršelių užspausdiname emblemas, logotipus, stilizuotą tekstą. Atliekame meninio įrišimo darbus į odą bei jos pakaitalus.
http://irisimas-skubiai.lt
Mes gaminame rankų darbo individualius koklius židiniams ir krosnims. Dirbame su partneriais visoje Europoje. Mūsų paslaugos apima visą koklių gamybos procesą nuo A iki Z.
http://www.kachelkeramika.lt
Kosmetikos gaminių notifikavimas per CPNP atsakingojo asmens arba platintojo vardu pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1223/2009 reikalavimus.
http://notifikavimas.lt
Logotipai, prekiniai ženklai, vizitinės kortelės, lankstinukai, skrajutės, kvietimai, etiketės, atvirutės, lipdukai, plakatai, reklaminiai skydeliai, iliustracijos.
http://www.kregzde.lt
Visos krovinių gabenimo, perkraistymo, ekportavimo bei logistikos paslaugos.
http://www.parnasas.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė