Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Mados fotografo paslaugos Vilniuje. Asmeninės fotosesijos, modelio portfolio, makiažo, renginių fotografavimas.
http://www.birutezygmantaite.lt
Esu visažistė Jelena. Grožio srityje dirbu nuo 2004 metų. Dažniausiai dirbu su nuotakom ir žinau, jog šią dieną yra svarbus tobulas nuotakos įvaizdis. Mano ir kirpėjos-stilistės tikslas paruošti Jus taip, kad atrodytumėt stilingai ir gražiai.
http://www.makiazaiirsukuosenos.lt
Analogo Lietuvoje neturinti greito makiažo paslauga, kur grimerės makiažą atlieka tik per 20 min. ir tik už 39 lt. (Iprastas laikas – 1h; įprasta kaina – 100 Lt.) Idėja yra paimta iš mados kolekcijų pristatymų užkulisių. Paslaugos greitis ir kaina leidžia profesionalaus makiažo paslauga naudotis dažnai. Kita paslauga- makiažo kursai bei pamokos, kuriose profesionalaus makiažo išmoksta tiek būsimos grimerės, tiek norinčios išmokti makiažą pasidaryti sau. Dar viena paslauga – makiažo pamokėlė mergvakariams, gimtadieniams. Miestai – Vilnius ir Kaunas
http://www.makeup2go.lt
Studija įkurta naujai, tačiau meistras turi ilgametę patirtį darant menines tatuiruotes, tapybos ir piešimo srityje. Į Kauną savo veiklą perkėlė neseniai, prieš tai ilgą laiką dirbęs svetur.
http://www.makstattooart.info
Mantijų nuoma diplomų įteikimo ceremonijai. Pasipuoškite mantijomis ir keliaukite atsiimti aukštojo mokslo gražūs bei pasitikintys savimi.
http://www.mantijos.lt
Masinis.lt - Masinio apsipirkimo portalas, kolektyvinės nuolaidos, dienos akcijos. Augink piniginės masę pirkdamas.
http://masinis.lt
Medinių durų gamyba. Savo klientams siūlome pagal jų individualius projektus pagamintas medines įvairių formų vidaus bei išorės duris, apdorotas skirtingais apdailos būdais: įvairiai dažytas, lakuotas, tonuotas, alyvuotas. Užsakovui pageidaujant, gaminame ir faneruotas duris. Mob.: * +370 686 61317 * +370 686 61315 El.paštas: info@mediniailangai.com Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Adresas: Verkių g.44-402, Vilnius (Medžio centras) www.medinesdurys.eu
http://www.medinesdurys.eu
Medinių katerių, laivų, valčių, jachtų remontas, aptarnavimas. Klasikinių jachtų, burlaivių, katerių restauravimas, remontas. Individualūs medinių katerių projektai.
http://www.memelwerfte.com
Profesionalai, atliekantys apdailos, remonto, statybos darbus. „Meistras 007” teikia trijų krypčių kvalifikuotas ir aukštos kokybės paslaugas, tai - statybos darbai, remonto-apdailos darbai ir meistras į namus. Greita meistro pagalba: meistras į namus Jums prikabins lempą, karnizą, pakies tekantį maišytuvą nauju. Palangės montavimas, grindų dangos montavimas, durų montavimas ir dar daugiau paslaugų.
http://www.meistras007.lt
Krovininių ir keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniaus mieste. Automobilinės navigacijos nuoma. Mikroautubusų nuomininko minimalus vairavimo stažas - 3m.
http://www.mikroautobusunuomavilniuje.com

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė