Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Perkantiems - čia rasite parduodamų mūsų nuosavybėje esančių miškų: yra nekirstų miškų, pribręstančių, brandžių. Parduodantiems reikia nurodyti savo valdos kadastrinį numerį bei kontaktus.
http://www.miskoturgus.lt
Mokymo ir konsultavimo centras “Viskas lengvai“ – tai platus siūlomų mokymo ir konsultavimo paslaugų spektras už priimtiną kainą. Mokymo ir konsultavimo centras "Viskas lengvai" rengia anglų ir rusų kalbų, buhalterijos, raštvedybos bei papuošalų vėrimo mokymus, organizuoja seminarus bei teikia konsultacijas.
http://www.viskaslengvai.lt/
Interjero dizaino, architektūros idėjos namams.Interjero konsultacijos. Interjero projektavimas
http://www.namudizainas.lt
Profesionalūs apšiltinimo darbai, nauojant naujausias technologijas, togo putomis. Kokybiškas apšiltinimas naudojant togo putas, togo poliuretaną.
http://www.namuapsiltinimas.lt
Komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimas, rūšiavimas ir išvežimas, teritorijų valymas, miesto tvarkymas, Akmenės rajono miesto gatvių apšvietimo tinklų eksploatavimas ir remontas, pirties paslaugos Ventoje.
http://www.akmenekom.lt
Nestandartiniai baldai, nestandartinių baldų gamyba, nestandartiniai metalai, nestandartinių metalo konstrukcijų gamyba, žaliuzės vertikalios ir horizontalios, markizės ir roletai, krovinių pervežimas iki 3,5t
http://www.baltlita.lt
Nestandartinių baldų gamyba, prekyba ir projektavimas. Spintos su stumdomosiomis durimis, pertvaros, slenkančios sistemos, virtuvės baldai ir kiti nestandartiniai baldai.
http://www.oltena.lt
Stiklas, stiklo gaminiai, stiklo pjaustymas ir apdirbimas, stiklai, veidrodžiai.
http://www.novalda.lt
Organizacijų tyrimai
http://www.studyorg.eu/
UAB „Pagėgių komunalinis ūkis" yra ribotos atsakomybės bendrovė, kurios visos akcijos priklauso Pagėgių savivaldybės tarybai. Pagrindinės veiklos sritys: vandens tiekimas, nuotekų šalinimas ir valymas, centralizuotas šilumos tiekimas, turgus.
http://www.pagegiuku.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė