Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Vertimo paslaugos Vilniuje – Kaune – Klaipėdoje! Užsisakykite vertimo paslaugas intenetu.
http://www.vertimopaslaugos.eu
UAB „Baltic Frost" visoje Klaipėdos apskrityje vykdo patalpų šildymo, oro kondicionavimo, šaldymo ir vėdinimo sistemų komplektavimo, montavimo, priežiūros darbus, garantinį ir pogarantinį remontą bei techninį aptarnavimą.
http://www.balticfrost.lt
Pelėsio naikinimas: profesionalios pelėsio naikinimo paslaugos, naudojant veiksmingas priemones – efektyvus pelėsių šalinimas. Mūsų patyrę specialistai teikia tik aukščiausio lygio pelėsio naikinimo paslaugą!
http://www.pelesionaikinimas.lt
PelesioNaikinimasSalinimas.lt – pelėsio naikinimo-šalinimo paslaugos, bei priežasčių, kodėl atsirado pelėsis (pelėsiai) nustatymas. Apsauga nuo pelėsio.
http://www.pelesionaikinimassalinimas.lt
Perkraustymu, transporto paslaugos Londone Anglijoje, pigus perkraustymai, padedame persikraustyti
http://www.perkraustymailondone.co.uk
Perkraustymai kiekvienam žmogui yra gan didelė buities problema. Daiktų pakavimas, baldų ardymas ir jų pernešimas atima begalę laiko bei jėgų, tačiau “Perkaustau.lt” darbuotojai visada pasiruošę padėti savo klientams. Visus perkraustymo rūpesčius prisiimame sau, o klientui belieka stebėti kaip turtas nuosekliai pakuojamas ir kraunamas į krovinines transporto priemones bei gabenamas iki norimo taško, kur viskas operatyviai iškraunama, išpakuojama, surenkama ir sustatoma į savo vietas. Visi darbai yra atliekami patyrusių kraustymo specialistų, o darbo eigą akylai stebi darbų vadovai.
http://www.perkraustau.lt
Perkraustymo ekspertų veiklos tikslas yra teikiamų perkraustymo paslaugų optimizavimas teisingai pasirenkant paslaugų tiekėją ir suderinant kliento finansines galimybes (planuojamas perkraustymui skirti lėšas) su sėkmingu galutinio tikslo įgyvendinimu, taip pat papildomų paslaugų (draudimas, baldininko, staliaus, elektriko paslaugos, žaliuzių ir rolečių langams projektavimas, gamyba ir įrengimas, trumpalaikis ir ilgalaikis sandėliavimas ir t.t.), kurios yra susijusios su persikraustymu, organizavimas.
http://www.perkraustymoekspertai.lt
Užsakius mikroautobusą ir 2 krovėjus valanda kainuos tik 65 litus Visas paslaugas galite užsisakyti pas mus už itin mažas kainas. Darbai atliekami tik greitai ir tik kokybiškai, kiekvienas užsakymas atliekamas profesionaliai. Dirbame nuo 2006 metų ir turime geriausia patirti šioje srityje. Mūsų atliekamos paslaugos: Būtų perkraustymas Namų perkraustymas Ofisų perkraustymas Sandėlių perkraustymas
http://www.perkraustysime.lt
Perkame miškus visoje Lietuvoje, atrėžiame biržes, atstatome miško valdos ribas, atliekame miško vertinimą.
http://www.perkumiska.lt
Gran – sėkmingai Lietuvos rinkoje veikianti, nuolat besiplečianti ir tobulėjanti įmonė, kurioje dirba profesionali komanda, visada pasirengusi įgyvendinti Jums tinkamiausius sprendimus, pranokdama Jūsų lūkesčius. Kiekvienam savo klientui mes pasiūlysime Jam tinkamiausią variantą už prieinamą kainą, atsižvelgdami į jo individualius pageidavimus bei pasiūlymus. Langų bei durų, masyvo grindų, montavimo, apdailos ir kitus darbus patikėkite šios srities profesionalams.
http://gran.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė