Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Plastikiniai langai turi nemažai privalumų: žiemą jie leis jums sutaupyti pinigų šildymui, kadangi jie puikiai izoliuoja šilumą jūsų namo viduje. Taip pat jie pasitarnaus jums ir vasarą, kadangi namai, kuriuose yra plastikiniai langai yra kur kas lengviau vėdinami. Plastikinių langų rinka šiuo metu plečiasi, todėl galite įsigyti kokybiškus plastikinius langus už mažą kainą.
http://hauslangai.lt
Mūsų teikiamos paslaugos: Plastikinių, medinių, aliuminių langų reguliavimas; Plastikinių, medinių, aliuminių langų remontas; Skubus stiklo paketų keitimas dūžio ir kt. atvejais; Langų apkaustų tepimas, valymas, perrinkimas; Tarpinių atnaujinimas spec. medžiagomos; Susidėvėjusių langų tarpinių keitimas; Priešįsilaužiminių apkaustų statymas; Įvairūs priedai langams ir durims; Vėdinimo sprendimai (orlaidės); Konsultacijos langų pasirinkimo, priežiūros klausimais; Kitos paslaugos susijusios su langų-durų priežiūra ir remontu; Medinių langų restauravimas.
http://langureguliavimas.lt
PlaunamoSiurblioNuoma.eu – nuomojame pramoninės klasės ELSEA plaunančius siurblius. Plaunančio siurblio nuoma.
http://www.plaunamosiurblionuoma.eu
Patikimas, kokybiškas ir greitas polių kalimas tvoroms, elektrinėms ir ženklams Saulės elektrinių montavimas bei statybos darbai Lietuvoje.
http://poliukalimas.lt
Pomus antspaudai - standartinių ir individualių antspaudų gamyba
http://www.pomus.lt
Post24 - unikalūs savitarnos terminalai Baltijos šalyse, siuntoms gauti ir siųsti. Veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę Siuntos atsiėmimas per 15 sekundžių Siuntų pristatymas kitą darbo dieną Geras terminalų išdėstymas ir patogus priėjimas Siuntų sekimas internetu Apie 100 savitarnos terminalų Baltijos šalyse Paštomatus galite rasti: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Kėdainiuose, Utenoje, Elektrėnuose ir Tauragėje. Paštomatų tinklas nuolat plečiamas.
http://www.post24.lt
Langų valymas Sniego valymas nuo stogų, varveklių šalinimas Įvairių aukštuminių konstrukcijų montavimas ir demontavimas, priežiūra Lauko reklamos servisas, tentų kabinimas, stendų montavimas, priežiūra Gelbėjimo darbai aukštyje
http://alpinukas.lt
Kasdienių prekių paieška, akcijos, nuolaidos ir kainų palyginimas - PriceOn.lt
http://www.priceon.lt/
1. Statybos užbaigimas – gyvenamųjų namų, pastatų pridavimas valstybinei komisijai. 2. Nebaigtos statybos įregistravimas (pažyma apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendimų). 3. Nugriautų statinių išregistravimas (pažyma apie statinio nugriovimą). 4. Pastatų projektavimas. 5. Neregistruotų statinių įteisinimas. 6. Savavališkos statybos įteisinimas. 7. Kadastriniai matavimai. 8. Geodeziniai matavimai. 9. Pastatų energetinio naudingumo sertifikavimas. 10. Teisinės konsultacijos statybų klausimais.
http://www.priduoknama.lt
Pripuciamospilys.lt siūlo išsinuomoti pripučiamus batutus ir smagiai praleisti laiką !!! Pripučiami batutai Jūsų šventei suteiks džiaugsmo, geros nuotaikos ir nepakartojamų įspūdžių, kuriais vaikučiai dalinsis dar labai ilgai. Tik išsirinkite patinkantį batutą ir užsisakykite jį Pripuciamospilys.lt ir mes garantuojame, kad vaikams nekils klausimas: KĄ VEIKTI ??? Jie linksminsis, šokinės, čiuožinės ir siautės visą dieną !!!
http://www.pripuciamospilys.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė