Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Siūlome praplėsti ar pagilinti žinias apie profesionalų manikiūrą ir pedikiūrą. Norinčioms išmokti šios technikos ir siekiančios tobulėjimo, organizuojame seminarus, kurių metu savo patirtimi su Jumis dalinsis ilgamečiai grožio industrijos meistrai.
http://www.empyreal.lt
- Vestuvių, krikštynų fotografavimas; - Asmeninės fotosesijos (poros, studija, vaikai, meninė foto); - Produktų fotografija; - Interjero fotografavimas ir kt. Fotografuoju Vilniuje, Kaune, Klaiėpdoje - visoje Lietuvoje.
http://deivaras.lt
Profesionalus vonių restauravimas kliento namuose. Patirtis 17 metų. Liejimo technologija su Graco Turbina. Stipriausia Lietuvoje "Green - Eko 2" danga su Marmuru, Akmeniu, Keramika. Darbas per 3-5 valandas. Naudotis vonia galima po 24val. Suteikiama garantija 5 metams. Vonios tarnavimas 15metų ir ilgiau.
http://www.voniurestauravimas.lt
Dezinsekcija. Vabzdžių ( tarakonų, skruzdėlių, blusų, blakių, uodų, musių, širšių, kandžių) kontrolė ir naikinimas. Skraidančių ir ropojančių vabzdžių naikinimas ir kontrolė. Grūdinių, bokštinių, aruodinių sandėlių dezinsekcija. Deratizacija. Graužikų ( pelių, žiurkių, pacų) kontrolė ir naikinimas. Dezinfekcija ( mikroorganizmų, bakterijų, grybelių,) naikinimas ir kontrolė. Oro dezinfekavimas. Ortakių valymas.
http://profilaktinedezinfekcija.lt/
MJ Salonas - vestuvines, vakarines ir progines sukneles kiekvienai moteriai. MJ salonas Jums gali pasiulyti auksciausios kokybes sukneles kiekvienai progai.
http://www.mjsalonas.com
Siūlome nebrangias progines bei vakarines sukneles, nuoma bei pardavimas.
http://www.proginesuknele.lt
Projektuojame individualius gyvenamuosius namus, komercinius ir pramonės objektus, rengiame detaliuosius planus, atliekame projektų vykdymo priežiūrą.
http://www.tsprojects.lt
Musu teikiamos paslaugos yra renginiu organizavimas, renginio vedejas, garso aparatura, apsvietimo nuoma, amsnenine fotosesija, DJ nuoma, verslo sventes.
http://www.qualitus.lt
UAB „SJ projektai“ – tai šeimyninis verslas, kurio dėka mes įgyvendiname ambicingus savo gyvenimo planus. Kiekvienas rąstinių namų statybų projektas, tai naujas iššūkis mūsų darbuotojams ir mums, kaip įmonės savininkams. Sunku apsakyti tą jausmą, kai architektų ir užsakovų vizija, paversta realybe, viršija lūkesčius. Mūsų misija – teikti išskirtinę ir kokybišką paslaugą, statyti kokybiškus, ilgaamžius rąstinius namus, pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą . Vientisas ir glaudus bendradarbiavimas su klientais leidžia tai pasiekti. Mūsų įmonės sėkmė yra pagrįsta puikiu klientų aptarnavimu - tai kertinis akmuo ir neatsiejama dalis to, ką mes darome. Kiekvieną klientą mes vertiname kaip labai svarbų. Lankstus problemų sprendimo požiūris leidžia paslaugą pritaikyti prie konkrečių individualaus kliento poreikių ir suteikti unikalius ir novatoriškus sprendimus, atitinkančius jo poreikius. http://www.rastiniainamai.info
http://www.rastiniainamai.info
UAB Regrasa yra specializuota nestandartinių gaminių gamybos įmonė. Jau virš 10-ies metų dirbame Jums, įgyvendindami nestandartines idėjas. Šiuolaikinė įrangą ir kvalifikuotas kolektyvas užtikrina aukštą darbų kokybę ir laikų atliekamus darbus. Mes gaminame: 1) Nestandartinę prekybos įrangą. 2) Vaizdinę reklamą. 3) Baldus. 4) Įvairius nestandartinius gaminius. Gamybos medžiagos: organiniai stiklai, lipnios plėvelės, PVC, LMDP, MDF, natūrali mediena, metalai. Mūsų paslaugos: 1) Frezavimas (CNC staklėmis). 2) Pjovimas (pjovimo staklės). 3) Ploteriavimas. 4) Graviravimas. 5) Org. stiklo lenkimas ir klijavimas. 6) Lipnios plėvelės klijavimas. 7) LMDP ir MDF plokščių pjovimas ir briaunų laminavimas. 8) Metalo apdirbimas ir vyrinimas.
http://www.regrasa.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė