Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Automobilio kėbulo įvairių įlenkimų, duobučių lyginimas, PDR (Paintless Dent Repair) - tai yra kėbulo pažeistų dalių formos atstatymo technologija, nepažeidžiant dažų sluoksnio. automobilio kėbulo lyginimas, automobilių kėbulų lyginimas, kėbulo lyginimas be dažymo, kėbulo duobučių lyginimas
http://www.autokebulolyginimas.lt
Šarvo durų gamyba, prekyba ir montavimas Kaune. Prekiaujame tik aukščiausios klasės, Lietuvoje pagamintomis šarvo durimis. Gaminame duris pagal individualius užsakymus.
http://sarvo-durys.eu
Kvalifikuotos apšvietimo konsultavimo ir projektavimo paslaugos: individualių apšvietimo sprendimų parinkimas; praktiniai patarimai ir rekomendacijos renkantis šviestuvus bei apšvietimo įrangą; šviesos dizaino koncepcijos ir šviestuvų išdėstymo schemos parengimas; apšviestumo skaičiavimai.
http://www.sviesosdizainas.lt
Visos muzikos įrašų gamybos bei reklaminių klipų gamybos paslaugos.
http://www.irasu-studija.lt
Žaliuzių servisas Klaipėdos regione. Remontuojame apsaugines žaliuzes, apsaugines grotas, terasos markizes, garažo, kiemo vartus, visų rūšių vidines žaliuzes. Prekiaujame visomis žaliuzių, grotų, markizių, vartų dalimis, varikliais, automatika, elektronika.
http://www.zaliuziuservisas.lt
bendrovė „Betafence“ specializuojasi tvorų, suvirintų plokščių, vielos tinklų bei vartų gamyboje. Tvorų gamybos rinkoje sėkmingai veikiame daugiau nei 130 metų. Savo produkcijai (tvoroms, vartams) suteikiame iki 10 metų garantiją. Šiuo metu gaminame dešimtis aptvėrimo sistemų, kurios tinka tiek prabangioms gyvenamosioms rezidencijoms, tiek pramoninėms teritorijoms. Mūsų kompanija pasižymi moderniu požiūriu, aukštos kokybės medžiagomis bei šiuolaikišku produkcijos dizainu. Ypatinga elegancija pasižymi „Zenturo“ modeliai, kurie gali būti naudojami kaip gabionai, nepralenkiamu patvarumu – „Securifor“. Siūlome pačius įvairiausius aptvėrimo sprendimus.
http://www.betafence-tvoros.lt/
UAB "Litpower" atlieka projektavimo, rengiamų projektų priežiūros, montavimo darbų techninės priežiūros dabus, teikia techninio bei juridinio konsultavimo paslaugas elektros inžinerijos srityje, atlieka elektrotechninius bandymus ir elektrofizikinius matavimus.
http://www.elektrostiekimas.lt
Gaminame standartinius ir nestandartinius baldus. Pagal individualų užsakymą pagaminsime ir sumontuosime baldus Jūsų namuose, sodyboje, biure... Gaminami baldai: •Virtuvės baldai; •Slenkančios sistemos; •Miegamojo baldai; •Svetainės baldai; •Prieškambario baldai; •Komodos; •Barai; •Ofiso, biuro, darbo kambario baldai. Platus spalvų pasirinkimas. Vykdome užsakymus Alytuje, Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Varėnoje, Trakuose, Kaišiadoryse, Elektrėnuose, Lazdijuose, Marijampolėje, Šalčininkuose, Eišiškėse bei rajonuose ir visoje Lietuvoje. Prekiaujame visų rūšių lenkiškais baldais: svetainės baldai, miegamojo baldai, prieškambario baldai, virtuvės baldai, komodos, stalai.
http://www.dzukubaldai.lt
Surenkame baldus bei dušo kabinas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Rygoje. Audėjo baldų, Ikea, Baldų rojaus, Baltic baldų centro, Nemuno baldų centro, SBA idėjos namams, Gintaro baldai, Skraja ir kitų baldų salonų pirktus, o taip pat internetu ar iš privačių asmenų įsigytus, arba pagal individualų užsakymą pagamintus, naujus ir naudotus baldus, atliekame papildomus darbus.
http://www.baldusurinkimas.lt
Liftų montavimo ir priežiūros įmonė Klaipėdoje. Montuoja ir aptarnauja liftus, eskalatorius, judamuosius takus. Atlieka liftų bei eskalatorių remontą, renovaciją. Yra įgaliotas Ispanijos liftų gamintojoMAC PUAR S.A. atstovas Lietuvoje. Įmonė licencijuota ir atestuota pagal visus Lietuvos teisės aktų reikalavimus keliamus šiai veiklai.
http://www.balticlift.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė